• 18 Nisan 2024

Yine Ülkü Yine Şampiyon

Oca 4, 2022

Ülkü Ortaokulu Yıldız kız voleybol takımı Amasya Şampiyonu

Ülkü Ortaokulu Müdürü Aydın Altundağ yaptığı açıklamada;  ”Okulumuz kız voleybol takımı bugün Amasya da oynadığı zorlu Final maçını yenerek AMASYA ŞAMPİYONU olmuştur. Türkiye şampiyonası için Amasya adına bölge maçlarına çıkacaktır.

Böyle büyük başarılarda imzası olan Beden Eğitimi öğretmenimiz Milli Sporcu Esra ÜNAL ve Mücahit ÜNAL a hem ilçemiz adına hemde Ülkü Ortaokulu ailesi adına gönülden teşekkür ederim” dedi.

Voleybol antrenörü Esra ÜNAL ”Kızlarım bugün beni bir kere daha onurlandırdı. Müthiş mücadele, müthiş istek ve son topa kadar mücadele helal olsun kızlar size. Ülkü Ortaokulu Yıldız kız voleybol takımı finalinde Ziyapaşa Ortaokulunu zorlu ve çekişmeli geçen maçta 3-2 kazanarak Amasya Şampiyonu oldular. Yozgat’ta yapılacak Bölge Şampiyonası için Gümüşhacıköy’ü,  Amasya’yı temsilen katılacağız. Yolunuz acık olsun Kızlar.

Bize her daim destek olan bize güvenen Madalyanın diğer yüzündeki kahramanlar Okul müdürümüz Aydın Altundağ, her daim her türlü imkan sunan Sayın Hasan Davulcu Başkanımıza teşekkür ederim. İlçe Spor Müdürümüz Necmi Kılıç a 7 gün antrenman imkanı sunduğu için teşekkürler. Her şey geleceğimiz olan Kızlarımız için ” dedi

167 Görüntüleme

By Murat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir