Vali Masatlı, inşaatları devam eden kamu yatırımlarını yerinde inceledi

Valimiz Mustafa MASATLI, Gümüşhacıköy programı kapsamında ilçemizde yapımı devam edilen Aile ve Toplum Sağlığı Merkezi ile 112 Acil Yardım İstasyonu inşaatında incelemelerde bulundu.

Gümüşhacıköy Kaymakamı Yunus Emre Fırat ve İl Sağlık Müdürü Dr. Öner Nergiz’in, de yer aldığı incelemede Vali Masatlı, aile ve toplum sağlığı merkezi ile 112 acil yardım istasyonu olarak tek çatı altında ve günümüz koşullarına uygun şekilde yapılacak yeni bina hakkında bilgi alarak değerlendirmelerde bulundu.

Programının devamında Gümüşhacıköy ilçemizde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) tarafından yapımı sürdürülen ve toplam 300 öğrenci kapasiteli iki yurdun inşaatında incelemelerde bulunan Valimiz Mustafa MASATLI, yetkililerden bilgi aldı.

Yeni yurt binalarının daha kaliteli bir ortama sahip olacağını ve ilçedeki eğitime büyük katkı sunacağını dile getiren Valimiz, binaların inşasından sorumlu firma yetkililerinden bilgi alarak binaların ilçemize şimdiden hayırlı olması temennisinde bulundu.

İncelemede Gümüşhacıköy Kaymakamı Yunus Emre Fırat, Gençlik ve Spor İl Müdürü Kadir Kılıç, Ak Parti Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Ömer Civek ve diğer yetkililer yer aldı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir