• 23 Temmuz 2024

TOPAL; Esnafın Sorununu Dinledi

Oca 23, 2023

CHP Gümüşhacıköy’de sokağa çıktı, esnafa bir dokunup bin ah işitti

CHP Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Hasan Topal, halk pazarına çıktı, bir dokundu bin dert dinledi. İlçe esnafının ve vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyen Başkan Topal, “Daha güzel günleri hep birlikte yaşayacağız. Halkın bize yaklaşımı çok iyi. Umutları Cumhuriyet Halk Partisi’dir” dedi.

Esnaflar özellikle yaşanan ekonomik krizden dolayı artık iş yapamaz duruma geldiklerini ve girdi fiyatlarının çok yüksek olduğunu belirterek, bir an önce sorunların çözülmesini istedi. CHP İlçe Başkanı Hasan Topal ve örgüt yöneticileri esnafın yaşadığı sıkıntıları dinleyerek, sorunlarla ilgili bilgi verdi.

“BÜTÜN HALKIMIZIN BİZİMLE OLMASINI İSTİYORUZ”

Esnaf ziyaretleri sonunda gazetecilere açıklamalarda bulunan CHP Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Hasan Topal, “Esnafımız gerçekten zor durumda. Düşen alım gücünden sonra esnafın dayanacak gücü kalmadı. Kredi bataklarında esnafımız mücadele ediyor. İktidar sürecimizde bu sorunların çözülmesi için genel merkezimizde çalışmalar sürüyor. Bizde kendi ilçemizde bu çalışmalara destek olmak için esnafımızı ziyaret ediyoruz. Bu süreci iyi bir şekilde geçirip seçimden sonra da bu sorunların hepsini çözeceğimize inanıyoruz. Bütün halkımızın bizimle olmasını istiyoruz” dedi.

101 Görüntüleme

By Murat