Teşkilatlarımız Büyük Bir Gayretle Çalışıyor

AK Parti Gümüşhacıköy İlçe Başkanlığı teşkilatı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez’in katılımı ile gerçekleştirdi.

AK Parti Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Ömer Civek başkanlığında parti binasında yapılan toplantıya AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez, İl Genel Meclisi Üyesi Cahit Çelik

ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Gündeme dair konuların görüşüldüğü toplantıda teşkilat çalışmaları hakkında istişarelerde bulunuldu.

AK Parti İlçe Başkanı Ömer Civek;”Hep birlikte AK Parti ailesi olarak durmak yok yola devam. Gençlik Kolları Başkanımız,  İl Genel Meclisi Üyemiz, Belediye Meclis Üyelerimiz ve teşkilatımız her kademesinde görev yapan yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte haftalık olağan istişare toplantısını Milletvekilimiz Hasan Çilez’in katılımıyla gerçekleştirdik.

Rabbim birliğimizi daim eylesin toplantımız hayırlara vesile olsun dedi.

AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez“AK Parti Teşkilatı, büyük bir aile olarak birlik ve beraberlik içerisinde hizmet etmeye devam etmektedir dedi.

Çilez “Samimiyetle çıkılan yolda engelleri kaldıran, sorumluluk bilinciyle attığımız her adımda bize yardımcı olan, sevgiyle yaklaştığımız herkesin gönlünde iz bırakmamızı sağlayan siz yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Hamdolsun AK Parti hükümetiyle birlikte ülkemiz devrim niteliğinde her alanda büyük bir değişim ve dönüşümü yaşadı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde sağlıktan ulaşıma, savunma sanayinden eğitime pek çok alanda büyük işler başardık. Bu güzel vatan için bölgemizde ve dünyada devasa kazanımlar elde ettik. Amasya ve İlçelerini geliştirmek, kalkındırmak ve vatandaşlarımızın refah seviyesini yükseltmek için çok çalışıyoruz. İlimize ve ilçelerimize çok büyük yatırımlar kazandırdık ama bununla yetinmeyeceğiz. Daha fazla yatırım ve daha fazla istihdam için var gücümüzle çalışıyoruz.
İnşallah bundan sonra da yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olmaya devam edecektir. Saha çalışmalarımızda bunları vatandaşlarımıza çok iyi anlatmamız gerekiyor” ifadelerine yer verdi.
Toplantını ardından yönetim kurulu üyeleriyle çeşitli istişareler yapılmasının ardından toplantı sona erdi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.