Tarım Kredi Kooperatif Market Açıldı

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri ortaklarından aldığı ürünleri tüketiciyle buluşturan Kooperatif Market ülke genelinde açtığı şubeler ve genişleyen ürün yelpazesiyle büyümeye devam ediyor. Tarım Kredi Kooperatif Market’in ürünlerinin satışının yapılacağı Gümüşhacıköy Mağazası da düzenlenen törenle hizmete girdi.

Artıkabat Mahallesi adresinde faaliyet gösterecek olan mağazanın hizmete girecek olması dolayısıyla bir açılış programı düzenlendi. Mağazanın açılışı İlçemiz Belediye Başkanı Zehra Özyol, AK Parti Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Ömer Civek, şirket yöneticileri, ve vatandaşların katılımı ile gerçekleşti.

İşletmenin hayırlar getirmesini dileyen Başkan Özyol, “Çalışan, üreten, emeği ve alın teriyle topraklarımızı bereketlendiren çiftçilerimizin ürünlerinin yer aldığı Türkiye Tarım Kredi Kooperatif Market Mağazası’nın açılışını yapıyoruz. Gümüşhacıköy’ümüze hayırlı olsun” dedi.

Konuşmaların ardından, yapılan dualarla kurdele kesimi yapılarak marketin açılışı gerçekleştirildi. Açılıştan sonra temel gıda malzemelerinden temizlik ürünlerine, geleneksel tatlardan organik ürünlere kadar geniş yelpazede ürünlerin satışa sunulduğu marketi gezerek ürünler hakkında bilgi alan protokol üyeleri, Kooperatif Marketin Gümüşhacıköy’e  hayırlı olması temennisinde bulundular.

Mağazanın açılışına katılan AK Parti Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Ömer Civek, bu marketlerin kuruluş amacının, piyasadaki fiyat dengesini sağlamanın yanında üreticinin ürünlerinin değerlendirilmesi olduğunu, ayrıca üreticiden tüketiciye ürünlerin direkt kaynağından ulaştırılmasını sağladığını belirtti.

Piyasadaki dalgalanmalara rağmen bu marketin hem kaliteli hem de ucuz olduğunu aktaran Civek, bölge için Tarım Kredi Kooperatifi Marketlerinin faydalı olacağına inandığını ifade etti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir