SYDV’den Bayram Yardımı

Gümüşhacıköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) aracılığı ile Ramazan Bayramı dolayısı ile (600)  aileye toplamda (180,000) TL nakdi yardımda bulunuldu.

Gümüşhacıköy SYDV Ramazan Bayramı öncesinde Gümüşhacıköy merkez ve köylerde ihtiyaç sahibi ailelerin yüzlerini güldürdü.

Vakıf aracılığıyla 600 aileye nakdi yardımda bulunuldu. Eğitim yardımları, ayni ve maddi yardımlarla her daim vatandaşların yardımına koşan SYDV devletin şefkat elini vatandaşlara ulaştırıyor.

Gümüşhacıköy SYDV, kent merkezi ve köylerde ihtiyaç sahiplerine yaptığı yardımlarla bayram öncesinde yüzleri gülümsetti.

Vakıf aracılığıyla (600) aileye toplamda (180,000) TL nakdi yardımda bulunuldu.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Kaymakam Ali Cemal Altınöz, “Vatandaşlarımızın huzuru ve mutluluğu bizler için her şeyden önemli. Onların ihtiyaç duydukları her anda devletimizin imkânlarını ve vatandaşa dokunan sıcak yüzünü görmelerini ve hissetmelerini istiyoruz. Bu kapsamda SYDV Vakfımız aracılığıyla 600 ailemize yardım eli uzattık ve Ramazan Bayramı öncesinde hanelerde sevinç yaşanmasına vesile olduk. Hiçbir vatandaşımızın sıkıntı yaşamaması bizlerin temel prensibi olacak. Her zaman vatandaşımızın hizmetindeyiz” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.