• 12 Aralık 2023

Şenliğin Uzun Yıllar Sürmesini Temenni Ediyorum

Ağu 9, 2022

İlçemiz Kaymakamı Ali Cemal Altınöz, beraberliğimizin güzel örneklerinden olan ve bu yıl 26’ncısı düzenlenen Gümüşhacıköy Kabaoğuz Yayla Şenliklerine katıldı.

Kaymakam Altınöz,  birleştirici gücü yüksek, yediden yetmişe her yaştan insanı bir arada toplayan ve devlet ile milleti bütünleştiren bu güzel etkinliğin düzenlenmesinde emeği olan başta Kabaoğuz Derneği olmak üzere tüm kamu kurumlarına ve hayırsever vatandaşlara teşekkür ederken şenliğin uzun yıllar sürmesini temenni etti.

Altınöz yaptığı konuşmada; Bizler ilçelerde devletin temsilcisi olarak vatandaşlarımızın, iyi gününde kötü gününde, mutlu gününde, kederli gününde yanlarında olmayı benimsemiş bir anlayışla çalışmaya gayret gösteriyoruz. Bu günde bu anlayışın tezahürü olarak sizlerle beraberiz, sizlerle beraber olmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz. Ben bugün burada bizi bir araya getiren 7den 70 her yaştan insanın burada bulunmasını sağlayan nesiller arasında köprü kurulmasına vesile olan birleştirici gücü yüksek bu güzel etkinliğin düzenlenmesinde emeği olan başta Kabaoğuz Derneği olmak üzere tüm kamu kurumlarımıza tüm hayırsever vatandaşlarımıza ve diğer tüm paydaşlara şükranlarımı sunmak istiyorum. Gerçekten bu tür etkinliklerin düzenlenmesi giderek dijitalleşen dünyamızda ayrı bir öneme sahip inşallah 26 sını düzenlenen Kabaoğuz şenliğinin uzun yıllar devam etmesini temenni ediyor buraya ilçeden ilden il dışından gelen tüm misafirlerimize keyifli vakitler diliyorum dedi.

34 Görüntüleme

By Murat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir