Pazar Yerinde İnceleme

İlçemiz Belediye Başkanı Zehra Özyol Cuma günleri kurulan semt pazarını gezerek, hem koronavirüs ile ilgili alınan önlemleri inceledi hem de pazarcı esnafı ile vatandaşlara sosyal mesafe konusunda uyarılarda bulundu.

Pazar içerisindeki esnafları ziyaret ederek hayırlı ve bol kazançlar dileyen Başkan Özyol, bir süre esnaflarla sohbet etti.

Pazarda hem vatandaşların hem de esnafların sıcak ve samimi ilgisi ile karşılanan Özyol, Pazar alışverişi yapan vatandaşların da talep ve önerilerini dinledi.Kendisini görevinden dolayı tebrik eden esnaflara desteklerinden dolayı teşekkür eden Özyol, “Sizlerin desteği bizler için çok önemli. Bu şehri daha yaşanılabilir, daha huzurlu bir kent haline getirmek için büyük bir sorumluluk üstlendik. Bizlere duyulan güven ve verilen destekler karşısında bizde gece gündüz çalışarak şehrimize hizmet etmeye çalışacağız. Bu yolda her zaman esnaflarımızın ve vatandaşların görüş ve önerilerini dinleyerek ilerleyeceğiz. Sizlerin duası ve desteği bizlere güç verecek” diye konuştu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir