• 18 Nisan 2024

ÖZYOL; Seni Seviyorum Gümüşhacıköy

Şub 19, 2024

ÖZYOL; Gümüşhacıköy’ü sosyal demokrat belediyecilik anlayışıyla hemşehrilerimizle bizlere yakışır şekilde hep birlikte el ele yönetmeye devam edeceğiz dedi.

CHP Gümüşhacıköy Belediye Başkan Adayı Zehra Özyol, Yaklaşan 2024 Yerel Seçimleri çalışmaları kapsamında Çarşı, Pazar, Mahalle, sokak demeden vatandaşları ziyaret edip hal ve hatırlarını soruyor.

Hem Partisi CHP’nin hem de kendisinin İlçe genelinde olumlu karşılandığını belirten Özyol, 10 Yıllık yaptığı belediye çalışmalarını sahada gördüklerini ifade ederek

31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde hemşehrilerinden destek istedi.

 CHP Gümüşhacıköy Belediye Başkan Adayı Zehra Özyol; “Bir dönem daha hemşehrilerime hizmet etmek istiyorum.

Seçim çalışmalarına Hacıyahya mahallesinde devam eden Özyol, vatandaşlarla sohbet edip olanlardan gelen talepleri dinledi.   

 Hemşerilerine gösterdikleri yakın ilgi ve sevgiden dolayı teşekkür eden Özyol, Gümüşhacıköy’ün güzel insanları sizlere bir kez daha soruyorum; Bir, 5 yıl daha İlçemizde taş üstüne taş koymak, değer yaratmak, sevgiyi yaşatmak ve geleceğimiz için, aydınlık yarınları için var mısınız? Söz veriyorum sizi mahcup etmeyeceğim ve başınızı asla eğmeyeceğim. Yola çıkarken kimseyi ayırmayacağım ve ötekileştirmeyeceğim, dürüst, şeffaf ve hesap verilebilir bir belediyecilik yapacağım demiştim. Ve bu sözümü tutmanın onuru ile karşınızdayım bundan sonra da böyle devam edecek. Önümüzdeki 40 günlük süreçte projelerimizi paylaşmaya devam edeceğiz dedi.

Hacıyahya Mahallemizde hemşehrilerimizle buluştuk. Hal hatır sorduk, taleplerini dinledik.

248 Görüntüleme

By Murat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir