ÖZYOL; İstek ve Talepleri Dinledi

Yoğun iş temposundan fırsat buldukça vatandaşla bir araya gelerek istişare eden Başkan Özyol, ziyaretlerinde esnafa hayırlı işler ve bereketli kazançlar dileyerek çalışmalar ve projeler hakkında bilgilendirme yapıyor.

İlçemiz Belediye Başkanı Zehra Özyol çalışmaları kapsamında Gümüş ve Maden mahallesindeki hemşehrilerimizi ziyaret etti.

Esnaf ve vatandaşların taleplerini yerinde dinleyen ve anında ilgililere taleplerin yerine getirilmesi için talimat veren Başkan Özyol, “Saygıdeğer hemşehrilerimizle bir araya gelmeye onlarla hasbıhal etmeye devam ediyoruz. Bizler için esnaf ve vatandaşlarımızın sorunlarını, taleplerini yerinde dinlemek çok önemli. Biz esnaf ve vatandaşlarımızın dertleri ile dertleniyoruz, sorunlarını taleplerini dinliyor, yerinde çözüme kavuşturmak için çaba sarf ediyoruz.” dedi.

 Gümüşhacıköylülerin talepleri için sürekli sahada olmayı sürdüreceklerini ifade eden Başkan Özyol, “İstişare toplantılarının yanında, yaptığımız ziyaretlerle de esnafımızın taleplerini dinliyoruz. İlçemizdeki gelişmeleri, belediyemizin hizmetlerini ve projelerimizi esnafımızla paylaşıyor, istek ve taleplerini dinliyoruz. Yaptığımız çalışmaları da yine halkımızın ve esnafımızın taleplerine göre gerçekleştiriyoruz. Ortak akılla hareket ederek, daha yaşanabilir ve modern bir Gümüşhacıköy için çalışıyoruz. Hizmetin en güzeline layık olan ilçemize ve hemşehrilerimize el birliğiyle katkı sunuyoruz” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.