• 30 Mayıs 2024

ÖZYOL; Her Fırsatta Vatandaşı Dinliyor

May 10, 2021

İlçemiz Belediye Başkanı Zehra Özyol, mahalle, mahalle, dolaşıp vatandaşın dertlerini dinleyerek sorunları yerinde çözüme kavuşturuyor.

Gümüşhacıköy sokaklarını tek tek dolaşıp sorunları yerinde inceleyen Başkan Özyol, Gümüş mahallesinde vatandaşlarla sohbet edip taleplerini dinledi. Sosyal mesafe kurallarına uyarak vatandaşlara selam veren Başkan Özyol, yaşlılarla fotoğraf çekinip hal hatırlarını sordu.

Birlikte Yönetim ilkesi ile hassas çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Özyol, “Gümüşhacıköylü hemşehrilerimizi her zaman dinliyor, onlarla her fırsatta görüşüyoruz. Bu sayede hizmetlerimizle ilgili yönlendirmeleri daha sağlıklı yapma fırsatı bulabiliyoruz. Gümüşhacıköy halkına canı gönülden hizmet vermek bizim asıl görevimiz.

Bu noktada üzerimize ne düşerse yapmaya çalışıyoruz. Aşabileceğimiz tüm meselelerin üzerinde hassasiyetle durmaya, 12 mahallemizde sorunları tek tek çözüme kavuşturmak adına çalışmalarımıza öncelik sırasına göre hızla devam ediyoruz “dedi.

Gerçekleştirilen ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, “Zehra Başkanımız sağ olsun her zaman bizlerle ilgileniyor, mevcut sorunlarımızı da dinleyip çözüme kavuşturmak için bizlerden desteğini esirgemiyor. Kendisinden Allah razı olsun, sorunlarımızın çözüleceğine inanıyoruz. Başkanımız Zehra Özyol’a çok teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

 

110 Görüntüleme

By Murat