• 12 Aralık 2023

Öztürk’ten GSB Yurdunda inceleme

Kas 20, 2023

Amasya Gençlik ve Spor İl Müdürü Haşim Murat Öztürk, Gümüşhacıköy GSB yurdunda incelemelerde bulundu. Yurt müdürü Murat Duzcu’dan yurt hakkında bilgi alan Öztürk, yurt koşullarının ve öğrencilerin ihtiyaçlarının yerinde inceledi.

Öztürk, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, yurtların öğrencilerin güvenli ve huzurlu bir ortamda barınmalarına imkan sağlaması gerektiğini belirterek, “Yurtlarımız, öğrencilerimizin eğitim-öğretim hayatlarını en iyi şekilde sürdürebilmeleri için gerekli olan tüm imkanlara sahip olmalıdır. Bu doğrultuda, yurtlarımızın fiziki koşullarının iyileştirilmesi ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunulması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Öztürk, Gümüşhacıköy GSB yurdunun fiziki koşullarının iyi olduğunu ve öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılandığını belirterek, yurt müdürü Murat Duzcu ve çalışanlarına teşekkür etti.

İncelemelerde, yurt müdürü Murat Duzcu, yurt hakkında Öztürk’e bilgi verdi. Yurtta 150 öğrencinin barındığını belirten Duzcu, yurtta öğrencilerin ihtiyaç duyacağı tüm imkanların bulunduğunu söyledi.

Duzcu, yurtta öğrencilerin barınması, beslenmesi, eğitim ve spor faaliyetlerinin yürütülmesi gibi konularda çalışmalar yaptıklarını belirterek, öğrencilerin güvenli ve huzurlu bir ortamda barınmalarını sağlamak için gayret gösterdiklerini ifade etti.

155 Görüntüleme

By Murat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir