ÖZGÜL; Çalışmalarımız Uyum İçinde Devam Ediyor

Amasya Şeker Fabrikası’nın 66. pancar alım kampanyasında konuşan Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim kurulu başkanı Mehmet Özgül, Güzel günlerin ileri de daha da geleceğini ve Amasya Çiftçisini mutlu edeceğine inanıyorum dedi.

Özgül yaptığı konuşmada; bizler yaklaşık 2,5 yıldır burada görev yapıyoruz, 2,5 yıldır özveriyle Amasya’da Kooperatife bağlı iştiraklerin başarısı için gayret sarf etmekteyiz bu çabayı gösterirken Sayın AK Parti Gurup Başkanımızın desteğini, Sayın Milletvekillerimizin desteğinin arkamızda olduğunu hissetmek ve görmek bizi son derece mutlu ediyor ve bu çabayla şunu gayet iyi söyleyebilirim ki bundan 3 yıl öncesinde bu fabrikada yapılan ihalelerin fiyatlarının altında bu gün ihale yapma becerisini göstermiş bir yönetimle beraber çalışıyoruz. Onları destekliyoruz ve onlarla uyum içerisinde çalışıyoruz, ayrıca hesabı o kadar ince yapıyoruz ki o kadar güzel yapmaya gayret ediyoruz ki malumunuz olduğu üzere Pancar fiyatını üç yüz lira olarak açıkladık, bu açıklamadan aylar sonra Bakanlığımız Türkiye genelinde pancar fiyatını üç yüz lira olarak açıkladı.

Ben güzel günlerin ileri de daha da geleceğini ve Amasya Çiftçisini mutlu edeceğine inanıyorum, hepinize saygılar sunuyorum dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir