Kaymakam Altınöz’den Gazetemize İade-i Ziyaret

İlçemizde Kısa süre önce göreve başlayan Kaymakam Altınöz, yoğun programları arasında bir dizi ziyaretleri de ihmal etmiyor.

İlk görev gününde ziyaret ettiğimiz İlçemiz Kaymakamı Ali Cemal Altınöz gazetemizi ziyaret etti.

Samimi sohbet havası gerçekleşen ziyarette Gazetemiz İmtiyaz sahibi Hüseyin Gündoğdu gazetemiz hakkında Kaymakam Altınöz’e bilgi verdi.

Gerçekleştirilen ziyaretlere karşılık iade-i ziyaret yaptığını, hem de basın mensuplarıyla ilçe hakkında fikir alışverişinde bulunduğunu ifade eden Kaymakam Altınöz, göreve başladığından bu yana işletme ve işyerlerini ziyaret ederek tanışma ve bilgi alışverişinde bulunmak amacıyla böyle bir uygulama başlattığını söyledi. Kaymakam Altınöz, “Gezilerimiz ve ziyaretlerimiz belirli bir program dâhilinde devam edecek dedi.

Ziyaretten dolayı Kaymakam Altınöz’e teşekkür eden Gündoğdu “Kaymakamımız bizleri ziyaret ederek onurlandırdığı için çok teşekkür ediyoruz. Kısa süre içerisinde halkımızın ve Gümüşhacıköylü hemşerilerimizin sevgisini ve güvenini kazanan; Kaymakamımızın her zaman yanındayız. Çalışma arkadaşları olarak her konuda yardımcı olmaya ve destek vermeye hazırız. Kaymakamımıza yeni görevinde başarılar dileriz” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir