Kaymakam Altınöz Vatandaşı Dinliyor

İlçemiz Kaymakamı Ali Cemal Altınöz “Ulusal Hane Ziyaretleri” programı kapsamında Cumara Mahallesinde ikamet eden Emrah-Şengül Boztepe ailesini ve yaşlı çınarlarımızdan 66 yaşındaki Rukiye Kaba’yı ziyaret etti.

Ziyaretler esnasında Boztepe ve Kaba aileleriyle hasbihal edip hoş sohbet ortamında bulunan Kaymakam Altınöz ailelere sağlık ve mutluluk temennilerinde bulundu.

İhtiyaç sahibi olan ailelere gerekli desteklerin sağlanması noktasında görüş alış verişinin yapıldığı ziyaretlerde Kaymakam Altınöz, aile bireyleriyle yakından ilgilenerek sohbet etti ve durumları hakkında bilgiler aldı.

Sosyal devlet olmanın önemine değinen Kaymakam Altınöz, “Halka hizmeti esas biliyoruz. Sizlerin ihtiyaç ve taleplerinizin imkânlar doğrultusunda karşılanması, sorunlarınızın çözülmesi bizim için büyük önem arz ediyor.

Bizlerin görevi vatandaşlarımızı hanelerinde ziyaret ederek hasbihal etmek, onları dinlemek, ihtiyacı olan vatandaşlarımızın kamu hizmetlerine erişimini kolaylaştırmak ve devletimizin şefkatli elinin her zaman yanlarında olduğunu onlara hissettirmektir” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir