Kaymakam Altınöz Karne Törenine Katıldı

2021-2022 Eğitim Öğretim yılı 1.dönemin sona ermesi nedeniyle 22.01.2022 Cuma günü Kaymakam Ali Cemal Altınöz, Şehit Sercan Koç Çok Programlı Anadolu Lisesi ve Merkez Anaokulu öğrencileri ile karne töreni için bir araya geldiler. Dönem içinde üstün başarı gösteren öğrencilerimize belgeleri verildi.

Karne törenine Belediye Başkanı Zehra Özyol, Jandarma Komutanı Sn. Aziz Bektaş Kaymak, Emniyet Müdür V. Sn. Süleyman Yalçın, İlçe Milli Eğitim Müdürü Vekili Sn. Nurgül Tabik eşlik etti.

Kaymakam Altınöz, 2021-2022 eğitim öğretim yılının 1.dönemi öğretmenlerin özverili çalışmalarıyla anne-babaların ve çocukların etkin katılımıyla başarıyla tamamladıklarını ifade etti. Öğrencilere ve öğretmenlere iyi tatil dileklerinde bulundular. Kaymakamımız; 12-18 yaş arası öğrencilere uygulanan “Covid-19 Aşı Kampanyası” nın da amacına ulaşarak %70 i geçen aşılama oranıyla dönemi güvenli olarak tamamlandığını belirtti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Vekili Nurgül Tabik, Öğrencilerin sabırsızlıkla beklediği sömestr tatilinin başlamasıyla birlikte Gümüşhacıköy’ de 2 bin 868 öğrenci karne alarak 2 haftalık yarıyıl tatiline girdi. Öğretmen ve öğrencilerimiz tatilde dinlenme fırsatı bulacak. Bu zor süreçte öğrencilerimizi, öğretmen-lerimizi, eğitim yöneticilerimizi ve tüm eğitim çalışanlarını göstermiş oldukları gayretten dolayı kutluyorum. Öğrencilerimizin 7 Şubat’ta tekrar sınıflardaki yerlerini almalarını bekliyoruz ifadelerinde bulundu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.