• 18 Nisan 2024

KARADENİZ; Beni Her Zaman Sokakta Göreceksiniz’

Şub 19, 2024

AK Parti Gümüşhacıköy Belediye Başkan Adayı Cüneyt Karadeniz, değişim için sokak sokak geziyor

AK Parti’nin Gümüşhacıköy Belediye Başkan Adayı Cüneyt Karadeniz, ilçeyi karış, karış gezip vatandaşlarla buluşarak değişim talebini sokağa yansıtıyor. Gümüşhacıköylüler, Karadeniz’e sıcak karşılık veriyor.

Karadeniz; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açtığı yoldan azim ve gururla yürümeye gayret ediyoruz. Kutlu davamıza da Gümüşhacıköy’ümüze gönül verdik; gönül belediyeciliğini halkımızla buluşturmak için Teşkilatımızla birlikte gece gündüz çalışacağız dedi.

Başkan Adayı Karadeniz, seçim çalışmaları kapsamında gece gündüz demeden 7/24 sahada vatandaşlarla buluşmalarını sürdürüyor. Amaçlarının kavga etmek değil hizmet etmek olduğunu ifade eden Başkan Adayı Karadeniz, ‘Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da beni her zaman vatandaşlarımızın arasında göreceksiniz’ dedi.

Her fırsatta vatandaşlarla birebir buluşmalarını sürdüren AK Parti Gümüşhacıköy Belediye Başkan Adayı Cüneyt Karadeniz, Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Ömer Civek ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte sabah erken saatlerde saha çalışmalarına başlayıp gece geç saatlere kadar Gümüşhacıköy’ün bütün mahallelerini sokak sokak, ev ev geziyor.

Mahalle ziyaretlerinde vatandaşlarla Hasbi hal eden Belediye Başkan Adayı Karadeniz, “ Bu gün Seçim çalışmalarımızı kapalı sebze pazarında sürdürüyoruz,

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Eroğan’ın Türkiye Yüzyılı hedefleri doğrultusunda Gümüşhacıköyümüz’ün yüzyılı oluşturmaya devam edeceğiz. Milletimizin duası ve sevgisi ile kararlılıkla çalışmaya devam ediyoruz. Bugün Sebze pazarında esnaf ve kıymetli hemşerilerimizle bir araya geldik. Gösterdikleri sıcak karşılama için teşekkür ediyorum.

Gitmedik ev çalmadık kapı bırakmayacağız dedi.

314 Görüntüleme

By Murat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir