Hep Birlikte Denetime Çıktılar

     İlçemiz Kaymakamı Yunus Emre Fırat, hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında denetimlere katıldı.

            Kaymakam Yunus Emre Fırat, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Aziz Bektaş Kaymak, İlçe Emniyet Müdür Vekili Sezgin Çelik, Yazı İşleri Müdürü Kadir Karadaş, Toplum Sağlık Merkezi Sağlık Grup Başkanı Bayram Akgül’ün, katılımıyla ilçemiz-de denetimler gerçekleştirildi.

      Kaymakam Fırat; yurt genelinde olduğu gibi Gümüşhacıköy’de uygulanan denetimlerde uygulama noktalarındaki polis ve jandarma ekiplerini, market, fırın, eczane ve manavı  ziyaret etti.

   Pandemi salgınının önünü kesmek, artan pozitif vakaların sayısını düşürmek için alınan kararlar doğrultusunda uygulanan 2 günlük sokağa çıkma yasağını denetleyen heyet, görevli polis memuru, jandarma personeli ve zabıta ekiplerine işlerinde kolaylıklar diledi.

     Vatandaşlara sokağa çıkma konusunda göstermiş oldukları hassasiyetten dolayı kendilerine teşekkür eden Kaymakam Fırat, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak eski günlere dönmek için vatandaşlarımızla birlikte mücadele ediyoruz, inşallah 2021 yılında bu salgını hep birlikte yenip eski günlere döneceğiz ifadelerine yer  etti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir