• 30 Mayıs 2024

Hastanede Tedavi Görenlere Bayram Ziyareti

Nis 15, 2024

Ramazan Bayramı dolayısıyla Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi ziyaret edildi.

Kaymakam Baha Büyükkaymakcı başkanlığında, Belediye Başkanı Zehra Özyol, kurum amirlerinin oluşturduğu protokol heyeti, Devlet Hastanesi’nde yatan hastaları ve personeli ziyaret ederek bayramlarını kutladılar.

Bayramı hastanede karşılamak zorunda kalan hemşerilerimizin ve görevi başında bulunan sağlık personelinin bayramlarını kutlayan Kaymakam Büyükkaymakcı, “Bayram; hatırlandıkça, sevgiyi de tasayı da paylaştıkça anlamlı. Bu güzel bayram gününde hastanede tedavi gören hemşerilerimizi yalnız bırakmak istemedik. Her bir hemşerimize acil şifalar diliyorum. Büyük bir özveriyle görevi başında bulunan sağlık çalışanlarımıza kolaylıklar temenni ediyorum.” dedi.

Kaymakam Baha Büyükkaymakcı; Hastanede bulunan vatandaşlar ve hastane personeli ile bir süre sohbet eden heyet, Acil serviste görev yapan doktor ve hastalara tek tek ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Devlet Hastanesi Müdürü Doğan Baysal, gösterdiği hassasiyetten dolayı Kaymakam Baha Büyükkaymakcı ve Protokol üyelerine teşekkür etti.

152 Görüntüleme

By Murat