Halk Eğitim Merkezi Sergide Yerini Aldı

Amasya Uluslararası Atatürk Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri kapsamında il ve ilçe Halk Eğitim Merkezleri tarafından hazırlanan ürünlerden oluşan serginin açılışı yapıldı.

Açılışa Vali Mustafa Masatlı, Eşi Esra Masatlı,  İlçemiz Kaymakamı Yunus Emre Fırat, Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Vali Yardımcıları Bekir Sıtkı Dağ ve Turgay İlhan, İlçe Kaymakamları, protokol üyeleri, siyasi partilerin yöneticileri ve vatandaşlar yer aldı.

Açılıştan sonra Vali Masatlı ve protokol üyeleri birbirinden güzel ürünlerin yer aldığı stantları gezerek, ürünler hakkında bilgiler aldı.

Gümüşhacıköy Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünden yapılan açıklamada;

Uluslararası 12-22 Haziran Atatürk Kültür ve Sanat Festivali kapsamında Amasya’da açılan Halk Eğitimi Merkezi müdürlükleri ürünlerinin sergilendiği alanda, Gümüşhacıköy Halk Eğitimi Merkezi olarak açtığımız stantla ilçemizi temsil ettik.

Açılış sırasında bizleri yalnız bırakmayan İlçe Kaymakamımıza ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüze kurumumuz adına teşekkürlerimizi sunarız. Açılan stantta 2021 yılında usta öğreticilerimiz ve kursiyerlerimiz tarafından hazırlanan ürünler sergilenmiştir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir