Gürdoğan’dan Lavanta Bahçesine Ziyaret

       İYİ Parti Tarım ve Kırsal Kalkınma Başkanlığı Siyasi İşler Sorunlusu Turan Gürdoğan, İYİ Parti Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Erhan Turgut ile birlikte İlçemizde faaliyet gösteren İlk İrem Lavanta Bahçe-sini ziyaret etti.

     İlk İrem Lavanta Bahçesi sahibi Sercan Hayta’dan bilgi alan Turan Gürdoğan, çalışmalarında Sercan Hayta ve Ailesine kolaylıklar diledi.

            Turan Gürdoğan, gerçek-ten ok güzel bir iş yapıyor arkadaş, İYİ Parti Tarım ve Kırsal Kalkınma Başkanlığı olarak düşündüğümüz projelerin minisini burada yapmış, burayı ziyaret etmekten de çok mutluyum. Gördüklerimden çok etkilendim. Çok daha güzel şeyler olacak çünkü bizim birinci öncelikli amacımız çiftçinin üreticinin para kazanması. Yani üretici kendi zenginliğini yaratmak zorundadır. Çünkü üretici hak ederek kendi zenginliğini yarattıkta sonra bu konulara yatırım yapmaya başlar. Para kazanırsa yatırım genişler yatırım genişledikte maliyetler düşer. Çiftçi daha iyi duruma gelir. Bizim öncelikli görevimiz çiftçinin para kazanmasını sağlamak devletinde burada denetleme görevini kontrol denetleme görevini yapmasını sağlamaktır. Devlet çiftçi üzerindeki tek yetkisi kontrol ederek yapılacak makro planların düzgün çalışmasını sağlamak olacaktır.

       İlk İrem Lavanta Bahçesi sahibi Sercan Hayta ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek İYİ Parti Tarım ve Kırsal Kalkınma Başkanlığı Siyasi İşler Sorunlusu Turan Gürdoğan, İYİ Parti Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Erhan Turgut’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir