• 18 Nisan 2024

Gümüşhacıköy’de Yılbaşı Tedbirleri

Ara 28, 2023

Gümüşhacıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü, yılbaşında huzur ve güvenliğin sağlanması amacıyla gerekli tedbirleri aldı.

İlçe Emniyet Müdürü Bayram Delak, yaptığı açıklamada, yılbaşında vatandaşların huzur ve güvenliğinin sağlanması için gerekli tedbirleri aldıklarını söyledi.

Delak, “Yılbaşı gecesi ilçemizde huzur ve güvenliğin sağlanması için ekiplerimiz görev başında olacak. Gece boyunca ilçe genelinde devriye gezecek olan ekiplerimiz, olası olumsuzluklara karşı gerekli müdahaleleri yapacak” dedi.

İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, yılbaşı gecesi ilçe merkezinde ve eğlence mekanlarında denetim yapacak.

Ekipler, denetimlerde vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla alkollü araç kullanan, gürültü yapan ve kavga eden kişilere yönelik işlem yapacak.

Vatandaşlardan da yılbaşı gecesi güvenlik tedbirlerine uymaları istendi.

Emniyet Müdüründen Yılbaşı Mesajı

Gümüşhacıköy Emniyet Müdürü Bayram Delak, yılbaşı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Delak, mesajında, “Yılbaşı gecesi vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde bir gece geçirmeleri için gerekli tedbirleri aldık. İlçe genelinde asayiş ve trafik denetimlerine ağırlık vereceğiz. Ayrıca, ilçenin giriş ve çıkış noktalarında güvenlik önlemleri artıracağız.

Vatandaşlarımızdan yılbaşı gecesi dikkatli olmalarını ve alkollü araç kullanmamalarını istiyoruz. Ayrıca, yılbaşı kutlamalarında ateşli silah ve havai fişek kullanmamaları konusunda da hassasiyet göstermelerini rica ediyoruz.

Gümüşhacıköy’de huzurlu ve güvenli bir yılbaşı geçirmenizi dilerim” dedi.

353 Görüntüleme

By Murat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir