GÜLTEKİN’den Okul Ziyaretleri

Gümüşhacıköy İlçe Mili Eğitim Müdürü Ercan Gültekin’in  2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Ziyaretleri
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin, Kemalpaşa İlkokulunda Eğitim Öğretime yeni başlayan anasınıfı ve 1. Sınıfları ziyaret etti.


Geleceğimizin teminatı ve ülkemizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın ziyaretinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Gültekin, öğrencilere çeşitli hediyeler vererek, yeni eğitim yıllarını kutladı.


Gültekin yönetici ve öğretmenler ile kısa bir toplantı düzenleyerek;
Çocuk ve gençlerin boş vakitlerini sistemli ve eğitici oyunlarla keyifli hale getirmek ve kötü alışkanlıklardan korumak, sosyalleşmeleri ve sosyal kimlik sağlamalarına yardımcı olmak Milli Eğitim Müdürlüğünün hedefleri arasında olduğunu söyledi. Çocuklarımız sizlerin ellerinde okumayı ve yazmayı öğrenecekler ancak asıl kalıcı olan örf, adet, değerlerimizi benimsemeleri ve vatana hayırlı kişiler olarak yetiştirilmeleri hususu öncelikli olduğunu vurguladı.
Toplantı sonunda Gültekin “2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında geleceğimizin teminatı sevgili yavrularımızı öğretmenlerimize emanet ediyor; yeni Eğitim-Öğretim yılının başta sevgili öğrencilerimiz ve ailelerine, onurlu mesleği temsil eden saygıdeğer öğretmenlerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor; başarı dileklerimi ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir