• 12 Aralık 2023

Gazi ve Şehit Ailelerine Yemek

Eyl 28, 2021

19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle İlçe Kaymakamlığı Tarafından Gazi ve Şehit Aileleri onuruna yemek programı düzenlendi.

Programda konuşma yapan Kaymakam Ali Cemal Altınöz, Pandemi sebebiyle uzun bir aradan sonra sizlerle bir araya gelmenin mutluluğunu ve kıvancını yaşıyoruz.

Asırlardır, bu vatan çeşitli mücadelelerden geçerek, günümüze kadar dimdik ayakta durmakta. Bu başarısının asıl sebebi ise canlarını bu mücadele için ortaya koyan, kıymetle şehitlerimizi de anmak istiyorum. Bu cennet vatan hepimizin. İçeriden ve dışarıdan bu kadar saldırılara maruz kalıp ayakta kalabilen başka bir ülke yoktur dünya üzerinde. Bu gün burada bir araya gelmemizde onlara duyduğumuz o minnet duygusunun bir karşılığı. O minnet duygusunu ifade etmemiz tam anlamıyla mümkün değil. Fakat bura sizleri burada bir arada görmemiz bizler için büyük bir onur. Şehit yakınlarımıza ve gazilerimize kapılarımız her zaman açık. Gönlümüz her zaman açık.

Şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmetle anarken, hayatta olan gazilerimizin ve şehit yakınlarımızın günlerini kutlar sağlıklı bir ömür dilerim” dedi.

Programa Kaymakam Ali Cemal Altınöz, Belediye Başkanı Zehra Özyol, Siyasi Parti temsilcileri, gaziler ve şehit yakınları katıldı.

296 Görüntüleme

By Murat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir