Gazetemiz 15 Yaşında

Gümüşhacıköy’de 04 Eylül 2007 tarihinden buyana gücünü halktan alarak ilkelerinden taviz vermeyen Gümüşhacıköy Haber Gazetemiz bugün 15 yaşına ulaştı.

04 Eylül 2007 tarihinde yayın hayatına başladığı günden beri Gümüşhacıköy’de her hafta gündemi belirleyen özel haberleri ile Basın Meslek İlkeleri ölçüsünde haber yapmayı kendine ilke edinen gazetemiz aynı çizgide yayın hayatına devam ediyor.

Gümüşhacıköy Haber Gazetesi’nin 15. yıla ulaşmasının okurlarımızın başarısı olduğunu kaydeden gazetemizin imtiyaz sahibi Hüseyin Gündoğdu, son yıllarda giderek artan ekonomik sıkıntılara rağmen okurların da desteği ile bugüne kadar ayakta kalmayı başardıklarını ifade etti. Gündoğdu, “ Gazetemiz bu zor koşulları okurlarımızın da desteği ile aşıyor. Bu kapsamda bizlere destek veren tüm okurlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Gümüşhacıköy adına gazetemiz olarak büyük bir eksikliği tamamladığımızı inanıyoruz. Onun için gurur ve onur dolu anlamlı bir güne ulaşmanın sevinç ve heyecanını yaşıyoruz. Gümüşhacıköy Haber 15 yıl önce hangi amaçlar ve gazetecilik ilkeleriyle yayın hayatına başlamışsa, bugünde aynı amaç ve ilkelerle yayınına devam etmektedir. 15 yıldır gazetemizi takip eden tüm abone ve okurlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.

Nice 15’inci yıllarda görüşmek üzere tüm Gümüşhacıköy Haber Gazetesi ailesi adına okurlarımıza saygılarımızı sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir