• 30 Mayıs 2024

CHP’den Halk Yürüyüşü

Mar 25, 2024

CHP Gümüşhacıköy Belediye Başkan Adayı ve mevcut Başkan Zehra Özyol’a Partililerinden destek.

Gümüşhacıköy Belediye Başkan Adayı Zehra Özyol, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve İl Genel Meclis Üyesi Adayları ve partililer kortej yürüyüşünde vatandaşları selamladı.

CHP İl Başkanı İlker Küp, Amasya Milletvekili Reşat Karagöz, Önceki dönem Milletvekilleri Mustafa Tuncer, Ramis Topal, Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Ayhan Kaynar, Hamamözü İlçe Başkanı Sedat Bağ, İl Genel Meclis Üyesi Adayları ve Belediye Meclis Üyesi Adayları, partililer ve Başkan adayı Zehra Özyol’a destek veren hemşehrileri Gümüşhacıköy’ün caddelerinde adeta çıkarma yaptı.

CHP Gümüşhacıköy İlçe Başkanlığının önünde toplanıp, Zübeyde Hanım Bulvarı, Cumhuriyet Caddesi ve Atatürk Anıtı önünde son bulan halk buluşması; renkli görüntülere ev sahipliği yaptı.

CHP Belediye Başkan Adayı Zehra Özyol’u Vatandaşlar, caddede, evlerinin balkonunda destek ve sevgi gösterileri ile dakikalarca alkışladı.
İşimiz Gücümüz Belediye, İşimiz Gücümüz Gümüşhacıköy diyen Başkan adayı Özyol,

Milletvekilimiz, İl ve İlçe Başkanlarımız ve beraber yol yürüdüğümüz partililerimizle ve çok kıymetli hemşehrilerimizle birlikte halk yürüyüşümüzü gerçekleştirdik, Gümüşhacıköy Canım Ailem, Seni Seviyorum Gümüşhacıköy ifadelerine yer verdi.

CHP Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Ayhan Kaynar, Bugün İl Başkanımız, Milletvekilimiz,

Belediye Başkan adayımız Zehra Özyol ve partililerimiz ile birlikte Pazar Esnaflarımız ve hemşehrilerimizle buluştuk. Sevgimizi saygımızı paylaştık. El ele kol kola vererek Gümüşhacıköy İlçemizin caddelerinde kortej yürüyüşü yaparak vatandaşlarımızla kucaklaştık çalışıyoruz, kazanacağız dedi.

CHP Amasya Milletvekili Reşat Karagöz, İl Başkanımız, İlçe Başkanımız, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız, İl Genel Meclis Üyesi Adaylarımız, önceki dönem Milletvekillerimiz, önceki dönem İl ve İlçe Başkanlarımız ve beraber yol yürüdüğümüz partili yoldaşlarımızla “Gümüşhacıköy benim ailem” diyerek Gümüşhacıköy’ün çehresini değiştiren çalışkan Başkanımız Zehra Özyol önderliğinde halk yürüyüşümüzü gerçekleştirdik dedi.

Halk Yürüyüşü Atatürk anıtı önünde çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

394 Görüntüleme

By Murat