CHP’de Başkan Aday Adayları İle Mülakat

2019 Mart ayında yapılacak olan belediye seçimlerine 5 ay gibi kısa bir süre kala CHP aday belirleme çalışmalarını hızlandırıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde 31 Mart yerel seçimleri ile ilgili aday adayları süreci tüm hızla devam ederken, Gümüşhacıköy Belediye Başkanlığı aday adayları da mülakata alındı.

CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, İstanbul Milletvekili Ali Şeker, Yozgat Milletvekili Ali Keven’den oluşan Aday Belirleme Çalışma Heyeti, Gümüşhacıköy’e gelerek aday adayları ile mülakat gerçekleştirdi.

Gümüşhacıköy’e gelen CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, İstanbul Milletvekili Ali Şeker, Yozgat Milletvekili Ali Keven’den oluşan Aday Belirleme Çalışma Heyetini,

Amasya Milletvekilli Mustafa Tuncer, İl Başkanı Reşat Karagöz, İlçe Başkanı Hasan Topal ve yöneticiler karşıladı.

CHP Aday Belirleme Çalışma Heyeti, Ticaret ve Sanayi Odası, Ziraat Odası, Köy Dernekleri, Esnaf Odaları, Sulama Kooperatifleri, DİSK, Siyasi Parti Temsilcileri ve Gümüşhacıköy Belediye başkanlığı aday adayları ile tek, tek görüştüler.

Toplanan Raporlar Önümüzdeki günlerde  Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanacak olan Parti Meclisi’nde görüşülerek isimlerin netleşmesi bekleniyor.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir