• 12 Aralık 2023

CHP Gençlik Kolları Üye Standı Açtı

Eyl 20, 2022

Cumhuriyet Halk Partisi Gümüşhacıköy İlçe Gençlik Kolları, partiye yeni üyeler kazandırmak amacıyla Zübeyde hanım Bulvarında “üye standı” açtı.

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkanı Ali Kemal Söylemez yaptığı açıklamada, ” partimizin kuruluşunun 99. yılı nedeniyle “Bize Katılın” slogan anıyla ilçemizde üye kayıt standımızı açtık. Görüyoruz ki partimize katılım noktasında büyük bir ilgi var. Ülkemizin geçirmiş olduğu sıkıntıları hep birlikte çözeceğiz. CHP varsa, çözüm var, geliyor gelmekte olan.” dedi.

Söylemez, 99. yaşını kutlayan partimizin neferleri olarak “Bize Katılın” diyerek üye standımızı açmış bulunmaktayız. Her geçen gün zorluklar, sıkıntılar daha da artmakta, bu zorlukların, sıkıntıların karşısında insanımız yaşayamaz hale gelmiş durumdadır. Türkiye’de her bir bireyin teminatı olan Cumhuriyet Halk Partisi gençlerin yoğun ilgisini görmektedir. Bizler barış istiyoruz, adaletli, hakkın hukukun hâkim olduğu, torpilin, kayırmanın olmadığı liyakatli bir Türkiye istiyoruz. Daha güzel bir Türkiye için, haksızlıklara, hukuksuzluklara karşı adaletli bir Türkiye için bize katılın. Artık görüyoruz değişim rüzgârları esiyor ve Türkiye değişime hazır. Bu değişimi Gençlerimizle gerçekleştireceğiz. Geleceğini kuracak olan gençliğimize güveniyor, geleceğe umutla yürüyoruz. Tüm gençleri aramızda görmek istiyoruz. Bize Katılın.” dedi.

15 Görüntüleme

By Murat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir