Başkan ÖZYOL Yaşlıların Yanında

İlçemiz Belediye Başkanı Zehra Özyol “Onlar bizim hayat tecrübemiz” dediği yaşlılara özel önem gösteriyor.  Çarşıda, Pazarda ve sık sık gerçekleştirdiği ev ziyaretlerinde yaşlılarla yakından ilgilenen Başkan Özyol onların hayır duasını alıyor.

İlçemiz Belediye Başkanı Zehra Özyol, yoğun çalışma temposundan fırsat bulduğu anlarda gerçekleştirdiği ev ziyaretlerinde vatandaşla birebir temas kuruyor, sorunları ilk ağızdan dinliyor, çözüm üretiyor. Ziyaretlerde özellikle yaşlılarla yakından ilgilenen Başkan Özyol,”Onlar hayat tecrübemiz, başımızdaki çınarlar. Yaşlılık dönemi fiziki olarak güçsüzlük dönemi olsa da ömür boyu elde edilen bilgi ve tecrübelerin ışığında bir muhasebe ve olgunluk dönemi olması bakımından önemli bir evredir. Yaşlılarımıza şefkat ve hürmet insan olarak en temel vazifelerimiz arasında yer alır.” şeklinde konuştu.

Gümüşhacıköylü hemşehrilerimizin her zaman yanında olduklarını belirten Başkan Özyol, Fırsat buldukça mahallelerimizi ziyaret edip vatandaşlarımızın istek ve taleplerini yerinde görüyoruz. Vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmak amacıyla onların istek ve talepleri doğrultusunda çalışmalarımıza yön veriyoruz’ dedi.

SİZ YETER Kİ EVDE KALIN
65 Yaş üstü vatandaşlara evde kal çağrısını da yineleyen Belediye Başkanı Zehra Özyol” Bizler her türlü ihtiyacınızı karşılamak için sizlerin yanınızda bir telefon uzağındayız. Siz değerli büyüklerimizin sağlığı bizler için her şeyden önemli. Lütfen hafta içi de zorunlu ihtiyaçlarınız dışında dışarı çıkmayın” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir