Başkan Özyol Engellilerin Sevincine Ortak Oldu

İlçemiz Belediye Başkanı Zehra Özyol, Engeliler kulübü sporcularının sevincine ortak oldu.

Tekerlekli Sandalye Basketbol, 1.ve 2. Lig 2021-2022 Sezonu 12 Haziran 2022 tarihinde Gümüşhacıköy Kapalı Spor Salonunda saat 13:00 de oynanan müsabaka ile sona erdi.

Gümüşhacıköy Hayat Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü, İzmir Karşıyaka’yı 56-42 mağlup ederek, 1. Lig’de yerini aldı.

Kapalı Spor Salonu’nda yapılan 2021 – 2022 yılı sezonu Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi final karşılaşmasını izleyen İlçemiz Belediye Başkanı Zehra Özyol sporcuların başarısını kutladı.

Sporcuların sevincine ortak olan Başkan Özyol Gümüşhacıköy Hayat Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Karşıyaka Takımını yenerek 1.Lige yükseldi Şampiyon oldu tebrik ediyor başarılarının devamını dilerim dedi.

Başkan Özyol konuşmasının devamında; “Sizler; spor dâhil hayatın her alanında engelli bireylerin de başarılı olabileceğinin ispatısınız. Azminiz ve mücadelenizle engelli insanlarımıza örnek oluyor, yol gösteriyorsunuz. Bu anlamda sizlere teşekkür etmek istiyorum. Hiçbir şeyin hayatınıza ve ulaşmak istediğiniz hedeflerinize engel olamadığı güzel bir gelecek diliyor; sizlere ve ailelerinize sağlık, mutluluk ve başarılar temenni ediyorum” diye konuştu.

Bizde Gümüşhacıköy Haber Gazetesi ailesi olarak bu  başarıya imza atan, ilçemizin gururu, Gümüşhacıköy Hayat Engelliler Spor Kulübü Başkanı
Cafer Aydın‘ı, Baş Antrenör,Takım Kaptanı ve Kulüp Sporcularımızı tebrik eder, başarılar dileriz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.