• 12 Aralık 2023

Ballıkoğlu’nun Mutlu Günü

Eyl 13, 2022

Gümüşhacıköylü İş insanlarından Muharrem Ballıklıoğlu’nun biricik oğlu Can Berk Ballıklıoğlu, Pakize Gümüş ile Naturel Düğün Sarayı’nda düzenlenen görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdi.

Tebrik ve takı yağmuruna tutulan çiftin mutlulukları görülmeye değerdi.

Gümüşhacıköy Naturel Düğün Sarayında  gerçekleşen düğün törenine katılım oldukça yüksekti. Her iki ailenin sevenleri bu özel günlerinde yalnız bırakmazken ilçemizin ve ilimizin önde gelen siyasi ve bürokratları da salonda yerlerini aldı. İş insanı Muharrem Ballıklıoğlu davete katılan tüm misafirleriyle yakından ilgilendi.

Ballıklıoğlu ve Gümüş ailelerinin mutlulukları görülmeye değerdi. Nefis ikramların sunulduğu düğünde konuklar, keyifli ve eğlenceli bir gün yaşadı.

Düğün töreninde duygularını dile getiren İş insanı Muharrem Ballıklıoğlu ; ‘’Evladımızın mürüvvet’ini gördük, Allah cümlemizin evlatlarının mürüvvet’ini görmeyi nasip etsin. Çok güzel bir duygu, Allah herkese tattırmayı nasip etsin. İnşallah herkes tadar bu duyguyu  mutluyuz, sevinçliyiz. Bugün bu mutlu günü uzaktan yakından katılan akrabalarımızla dostlarımızla ve sevdiklerimizle birlikte yaşayacağız. Yanımızda olan herkese çok teşekkür ederiz dedi.

Düğün merasimine;  İlçemiz Kaymakamı Ali Cemal Altınöz, Belediye Başkanı Zehra Özyol, AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez, Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, AK Parti Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Ömer Civek, Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin, Balıklıoğlu ve Gümüş ailelerinin yakınları ve dostlarının yanı sıra çok sayıda iş adamı katıldı.

Gümüşhacıköy Haber  Gazetesi ailesi olarak Bizde çiftlere mutluluklar ve saadetler dileriz.

79 Görüntüleme

By Murat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir