“24 Saat değil 25 Saat Çalışacağız”

İlçemiz Belediye Başkanı Zehra Özyol, Gümüşhacıköy’ün gelişmesi ve modern bir kent haline gelmesi için var güçleriyle çalışmalara devam edeceklerini belirtti.

Başkan Özyol;  Belediye olarak hayata geçirdiğimiz ve çalışmaları devam eden projelerimizin en büyük destekçisi sizlersiniz. Bizleri bu projelere yönlendiren değerli halkımız da her zaman bizlere güç vermektedir. Başladığımız tüm projelerimizi sağlıklı bir şekilde yürüterek modern ve kalıcı hizmetleri hemşehrilerimize sunmayı hedefliyoruz dedi.

Başkan Özyol Sosyal medya aracılığıyla yaptığı açıklamada; Çok kıymetli hemşehrilerim öncelikle sevgilerimi ve saygılarımı iletiyorum. Atık su arıtma çalışmasıyla ilgili, yol yapımlarıyla ilgili, doğalgaz tadilatlarıyla ilgili bir süredir sıkıntı çektiniz yolarla ilgili sabrınızdan dolayı hepinize öncelikle çok çok teşekkür ediyorum.

Ama Gümüşhacıköy’e kalıcı eserler yapmak gerçekten ihtiyacını karşılamak üzere bir doğal gaz, Atık su arıtma tesisi, kanalizasyon değişimi, yağmur sularının toplaması elzem hakikaten ihtiyacı olan ilçemizin hizmetiydi bizde bunu belediyemiz ekip olarak encümenlerimiz, meclis üyelerimizle, çalışma arkadaşlarımızla birlikte sona doğru geldik, şimdi yol yapımlarına başladık, bir taraftan tadilatlar, bir taraftan taş döşeme işleri devam ediyor. Ramazan Bayramına hazırlık gibi bizde sizlere hazırlandık bayrama hazırlandık en kısa zamanda bütün caddelerimiz, yollarımız ve sokaklarımızla ilgili tadilat ve taş döşeme işlemleri bitecektir. hızla devam etmektedir bu 2022 yılı içerisinde de bunu planladık yıl sonuna kadar ilçemizde yapılmadık cadde, yol, sokak kalmayacak sizlerin huzurunda bunun sözünü veriyorum 24 saat değil 25 saat çalışarak sizlere layık olmaya çalışacağız. Siz hemşehrilerim hizmetlerin en iyisine layıksınız bizde bunu gerçekleştireceğiz tekrar anlayışınız, sabrınız için çok teşekkür ediyorum, hepinize saygılar sunuyorum. “diyerek konuşmasını tamamladı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.