• 21 Şubat 2024

2023 Yılında Hedeflerimiz Daha Büyük Olacak

Eyl 13, 2022

Şehit Sercan Koç Çok programlı Anadolu Lisesi konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantıda hep birlikte büyük bir aile olarak Gümüşhacıköy’de eğitimi daha iyi yerlere getirme hedefi üzerinde duran Kaymakam Ali Cemal Altınöz okulların fiziki yapısı ve ihtiyaçları başta olmak üzere özellikle mesleki eğitim eğitimin niteliğini arttıracak projelerin geliştirilmesi öğretmen ve öğrenci ile velilerin iletişim gibi birçok başlıkta yeni öğretim yılının planlanmasını Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin, şube müdürleri Engin Aktaş, Nurgül Tabik ve okul müdürleri ile birlikte gerçekleştirdi.

Okul müdürlerinin eğitim lideri olduğunu belirten Kaymakam Altınöz tüm öğrencilerin bizlere emanetolduğunu belirtti. İlçe geneli akademik başarılarımızın yanında AB, TÜBİTAK ve e Twinning projeleri ile önde olan ilçe eğitimimizin mimarı olan öğrenci, öğretmen ve idarecileri kutladığını ve yeni öğretim yılında ise hedeflerinin daha da büyük olacağını söyledi.

Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin geçtiğimiz Eğitim Öğretim yılının genel değerlendirmesini yaparak, başarıların takdir edilmesinin eğitimcilerimizin motivasyonu nu olumlu etkilediğini ifade ederek desteklerinden dolayı Kaymakam Altınöz’e şükranlarını sundu.

Kaymakam Altınöz yeni Eğitim-Öğretim yılının hayırlı olmasını dileyerek idarecilere başarı dileklerini iletti. Toplantı iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

Doğalgaz dönüşümünde son aşamaya gelinen Şehit Sercan Koç Çok programlı Anadolu lisesinde incelemelerini de gerçekleştiren Kaymakam Altınöz, devletimizin eğitime ve öğrencilerimize verdiği değeri vurguladı.

40 Görüntüleme

By Murat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir