YILDIZ İl Genel Meclisinde Konuştu

İl Genel Meclisi Üyesi İbrahim Yıldız Amasya İl Genel Meclisi son oturumunda yaptığı veda konuşmasında; İl Genel Meclisi gurubunu selamlayarak 15 yıldaki gelmiş geçmiş eski Valilerimize, Kaymakamlarımıza, Genel sekreterlere, Meclis Başkanlarına ve Meclis Üyesi arkadaşlarına uyumlu çalışmalarından dolayı teşekkürlerini dile getirerek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Öncelikle 15 yıldır kesintisin görev yaptığım süre içerisinde hiç bir meclis üyesi arkadaşlarımı kırmadan, dökmeden bu görevimiz sona erdiğinde de bir birimize merhaba diyebilelim özünü insana dayalı insan odaklı yaşam biçimini hep özümsemişimdir. İnsana hizmeti kendisine görev edinmiş birisi olarak Bu manada yapılan hizmetlerde en son başlayacak olursak Doluca Köyünün sıcak asfaltında başta sayın Valimiz olmak üzere genel sekreterimiz, Meclis Başkanımız ve emeği geçen idare personeline ayrıca teşekkür ederim.

Bu manada ben Gümüşhacıköy’de 3 ayrı meclis üyesi arkadaşlarla çalıştım onlarla hep uyum içerisinde görev yaptım.

Görevlerim süresince mikro düşünmedim, hep makro projelere imza atmayı hedefledim, yukarıda belirttiğim gibi Doluca köyünün sıcak asfaltı, Çetmi göleti, kazma vurulmak üzere olan Çiftçioğlu, Karacaören Göleti buna bağlı birçok hes projesine imza attım. 2018 yılından kalan Keçiköy, Çitli, Köseler hattını gurup yolu olarak 2019 yılında tamamlanması imkanlar dahilinde Eslemez, Güblüce, Çavuşköy ile birlikte Merzifon köylerini de bağlayan yolu olması hasebiyle programa alınması temennisiyle sizlere saygı ve sevgilerimi sunuyorum hakkınızı helal edin benden yana helal olsun dedi.

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir