YAVUZ’dan Kadınlar Günü Ziyareti

AK Parti Gümüşhacıköy Belediye Başkan Adayı Ö. Faruk Yavuz, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde Kadın kollarıyla birlikte pazar ve çarşıda esnaf ve vatandaşları, tekstil atölyesinde çalışan bayanları ve Devlet Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Yavuz; İlçemiz Devlet Hastanesini ziyaret ederek, yönetim kadrosu, doktorlar, çalışanlar ve hastalarla bir araya gelip 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutladı.
Hastanede tedavi gören kadınları Servislerde ziyaret eden Belediye Başkan Adayı Ö. Faruk Yavuz hastane çalışanları ile kadın hastalara gül verdi.

Yavuz, hayatın her alanında izi olan kadınların sadece yılın bir gününde hatırlanmasıyla haklarının ödenemeyeceğini söyledi.

Bütün kadınların gününü kutlayan Yavuz, “Daha sağlıklı ve uygar bir toplumda yaşamanın ancak fedakar kadınların, sağlık sektöründe olduğu gibi toplumun her alanında etkin bir biçimde rol almasıyla olur” diye konuştu.

Kadınlara adanan bu özel günde hatırlanmaktan mutluluk duyduklarını ifade eden kadınlar ise, “Bir çiçekle de olsa gönlümüz alındı, çok mutlu olduk. Hatırlanmak ve değer verilmek çok güzel” diyerek, AK Parti Belediye Başkan Adayı Ö. Faruk Yavuz’a teşekkür etti.

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir