Vefalı Dostlardan Gazeteciler Günü Kutlaması

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle gazetemize Amasya Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Saatcı, Devlet Hastanesi Başhekimi Mümin Sarıkulak, İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Doğan Baysal ziyarette bulundu.

Basın ve Sağlık sektörünün birçok ortak noktası olduğunu söyleyen  Başhekim Mümin Sarıkulak; Sizlerde, bizlerde halka hizmet ediyoruz. Bugünde zor şartlar altında çalışan siz basın mensuplarını 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ziyaret etmek istedik. Tüm basın dünyasının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun“ dedi.

Amasya Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Saatcı ise “Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk isteyen zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Kamu yararına hizmet yapmakta olan gazeteci arkadaşlarımız, ülkemizin olduğu gibi ilimizin, ilçemizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına önemli katkılar sağlamaktadır. Gazetecilerin, halkımızı gelişen olaylar hakkında bilgilendirmek için ortaya koydukları emek kutsaldır. Zor şartlar altında, meslek etiğinden taviz vermeden, çalışmalarını sürdüren tüm basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.

Gazeteciler Günümüzü kutlayanlar; Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, Amasya Valisi Dr. Osman Varol, İlçemiz Kaymakamı Mehmet Deniz Arabacı,  Hamamözü Kaymakamı Özgür Kaya,  Ak Parti Amasya Milletvekili ve Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Üyesi Hasan Çilez, Mustafa Levent Karahocagil, CHP 24. Dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü A.Hamdi Yanık, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Ak Parti  İl  Başkanı Mehmet  Akif  Kesmekaya, CHP Amasya İl Başkanı Reşat Karagöz, İyi Parti Amasya İl Başkanı Avni Verdi, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin, Gürkan Gündüz,  Bakkallar bayiler Odası Başkanı Al Can Cam, Zafer Solak, Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Tamer Kısa.  

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir