Valimiz Mustafa Masatlı’nın Gümüşhacıköy Ziyareti

Valimiz Mustafa Masatlı ilçe ziyaretlerine Gümüşhacıköy İlçemizle devam ederek bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Ziyarette Vali Mustafa Masatlı ile birlikte Kaymakam Mehmet Deniz Arabacı, Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Zehra Özyol, İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb. Ali Yıldız, il idare şube başkanları ve ilçe idare şube başkanları hazır bulundular.

İlk olarak Gümüşhacıköy Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Mustafa Masatlı Kaymakam Arabacı’ dan ilçenin durumu ile ilgili brifing aldı. İlçe kurum müdürlerine kamu faaliyetlerinin vatandaş odaklı, etkin ve verimli şekilde yürütülmesi hususunda talimatlar verdi.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Gümüşhacıköy Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Masatlı, Belediye Başkanı Özyol’ dan ilçenin çalışmaları hakkında brifing aldı.

Ziyaret programı kapsamında Vali Masatlı, Öğretmenevi konferans salonunda merkez ve köy mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek bir istişare toplantısı yaptı. Toplantıya il idare şube başkanları ve ilçe idare şube başkanları da katıldı. Muhtarlarımızın sorun ve taleplerini dinleyen Valimiz Masatlı, ilçelerimizin ve köylerimizin kalkınmasına yönelik çalışmalarda birlikte çaba gösterileceğini belirtti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir