TOPAL; Yapacaklarımız Henüz Bitmedi

Cumhuriyet Halk Partisi Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Hasan Topal; 22 Aralık 2019 tarihinde yapılacak 37. Olağan Kongrede yeniden İlçe Başkanlığına aday olduğunu söyledi.

Topal yaptığı açıklamada, Görevde kaldığımız 2 yıl içerisinde yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte partimizi en iyi şekilde yönettiğimizi düşünüyorum.

Göreve gelişimizin 33. gününde İlçe merkezinde Genel Merkezimizin, Partililerimizin katkılarıyla CHP İlçe binamızı alarak partimizi layık olduğu yere taşıdık.

2018 Yılında yapılan Milletvekilliği seçimlerinde ülke genelinde partimizin oyu düşerken ilçemizde artmıştır. Yine aynı tarihte yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminde adayımız Muharrem İnce’ye en yüksek oy çıkmıştır.

31 Mart 2019 Tarihinde yapılan mahalli idareler seçiminde Cumhuriyet Halk Partisinin İlçe tarihinde görülmemiş bir oy alınmış(5444) ve en yakın rakibimize 1585 farkla Belediye Başkanlığı seçimini kazanılmıştır. ( oy oranımız % 55)

Sadece Belediye başkanlığı seçiminde değil, Belediye Meclisi ve İl Genel meclisi seçimlerinde bir önceki seçimlere göre oyumuzu 5 puan artırarak İlçemizde 1. parti olduk.

Cumhuriyet Halk Partisi Gümüşhacıköy’de toplumu ilgilendiren bütün sorunlarla tek tek ilgilenerek sorunların çözümü yönünde söz sahibi olmuştur.

Az oy aldığımız yerlerde oylarımızı büyük oranda artırarak bazı yerlerde 5 katına çıkardık, partimiz haftanın 7 günü halkımızın hizmetinde olarak çalışmaktadır.

Gel denilen yere gittik, çağrıldığımız yere ulaştık, sorunları yerinde görerek çözüm odaklı olduk.

Bunlar yapabildiklerimizin sadece bir kısmı.

Önümüzdeki dönemde; yapacaklarımız henüz bitmediğinden Cumhuriyet Halk Partisinin Şanlı Bayrağını koşullar ne olursa olsun dalgalandırmak için göreve yeniden talibim.

Gün, kavga günü değil barış günü olsun.

Gün, ayrışma günü değil, birleşme günü olsun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir