TOPAL Hemşehrilerini Yalnız Bırakmadı

        Cumhuriyet Halk Partisi  24. Dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal Amasya tanıtım günlerine katıldı.

   Amasya ve İlçelerinin tanıtımının yapıldığı stand ları ziyaret eden Topal; Standlarda bulunan Belediye Başkanları ve Sivil toplum örgüt temsilcileriyle sohbet etti.

            Gümüşhacıköy İlçesi Standında karşılaştığı AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez’le yaptığı sohbette Amasya ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

    Topal yaptığı açıklamada; Bu güzel buluşmanın tertip edilmesinde emeği geçen başta ADEF Başkanı Saim Diken ve yönetimine teşekkür eden Topal; nerede bir Amasyalı varsa her zaman yanında olduk.

            Çünkü Sevdamız Amasya diyerek çıktık bu yola. Amasyalı olmanın gururunu yaşayan, birlik ve dayanışmanın her zaman timsali olan hemşerilerimizle; kültürümüzü, yöresel lezzetlerimizi ve misafirperverliğimizi İstanbul’da yaşayan 15 milyon insanımıza göstermek için Yenikapı Amasya Günlerinde buluşuyoruz.

            Bu güzel buluşmanın tertip edilmesinde emeği geçen başta ADEF Başkanı Saim Diken ve yönetimi, tüm Amasya ilçeleri ve köy derneklerimizin değerli başkanları ve yönetimlerine emekleri için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir