Teşekkürler Vefa Sosyal Destek Grubu

Gümüşhacıköylü vatandaşlar yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında görev yapan ve her daim vatandaşın isteklerine cevap veren Vefa Sosyal Destek Grubu çalışanlarına teşekkür ettiler.

Gümüşhacıköy Kaymakamlığı  tarafından 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı bulunan, evlerinde ihtiyaçlarını karşılayacak yakınları bulunmayan vatandaşların sokağa çıkmadan temel ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla, Gümüşhacıköy Merkez ve köylerinde ”Vefa Sosyal Destek Grupları” oluşturuldu. Gümüşhacıköy’deki Vefa Sosyal Destek Gurupları 65 yaş üstü vatandaşları tek tek dinleyerek ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılamaya devam ediyor.

Gümüşhacıköy’lü vatandaşlar yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında görev yapan ve her daim vatandaşın isteklerine cevap veren Vefa Sosyal Destek Grubu çalışanlarına teşekkür ettiler.

Vatandaşlar; “Gümüşhacıköy Kaymakamlığı koordinasyonunda, Vefa Sosyal Destek çalışmaları en güzel şekilde gerçekleşmesi için kurum ve kuruluşlar arasında güzel bir yardımlaşma ve dayanışma sergilenmektedir. İçinden bulunduğumuz bu zor dönemde, devletimizin şefkat elinin, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza en hızlı şekilde ulaşması için ekiplerin gösterdiği özveri ve gayretlere teşekkür ediyoruz” dediler.

Vefa Sosyal Destek Grubunda çalışanlar ise; “Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulunun tavsiyeleri üzerine devletimiz pek çok tedbir aldı, almaya da devam etmektedir. Bu tedbirlerden biri de risk grubunda bulunan, 65 yaş ve üzeri ile kronik hastalığı olan vatandaşlarımızın sokağa çıkmasına sınırlama getirilmesidir. Bu uygulamanın kararlılıkla sürdürülmesi, salgınla mücadelede büyük önem taşımaktadır. Biz onlar için çalışıyoruz. Evlerinde kalarak bu çalışmalarda bizlere destek veren Gümüşhacıköy’lülere teşekkür ediyoruz” cümlelerini kullandılar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir