Tam Kadro Örnek Davranış

Ülkemizi emanet edeceğimiz, gelecekte büyük işlere imza atacak olan Gümüşhacıköy ilçesi Çal İlkokulu köy öğrencilerine, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri kışlık ayakkabı hediye ettiler.

Çal İlkokulu ziyaretine; İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Adnan Yavuz, Müdür Yardımcısı Lütfullah Tekinasa ve Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri katıldı.

Öğretmenlerinden eğitimlerine destek olmak, moral ve motivasyon kazanabilmeleri için hediyelerini alan öğrencilerin sevinçleri, gözlerinden okunuyordu. Öğrenciler, hediyeleri için öğretmenlerine teşekkür ettiler.

Gültekin; Çocukların mutluluğu, gülüşü ve tebessümünün her şeyin üzerinde olduğuna inanıyoruz. Yaşanılabilir ve yeni bir dünyayı çocuklarla inşa edeceğiz. Dünya gülümseyen ve mutlu olan çocuklarla anlam kazanır, ifadelerini kullandı.

Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü ve öğretmenlerine gerçekleştirdikleri bu etkinlik için teşekkür eder, örnek davranışlarından dolayı kutlarız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir