Sportif Başarılar Ardı Ardına Geliyor

Ülkü Ortaokulundan 2019-2020 Eğitim Öğretim yılı birinci dönem sonunda İl geneli sportif müsabakalarından dereceler gelmeye başladı.

Ülkü Ortaokulu Müdürü Aydın Altundağ, Beden Eğitimi Öğretmenleri Esra Ünal, Mücahit Ünal ile başarılı sporcuları temsilen bir gurup sporcu öğrenci İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin’ i ziyarete geldiler.

Küçük kızlar Voleybol müsabakalarında, 7 yıldır üst üste il birinciliği alan takımımız 7-9 Şubat 2020 tarihlerinde Ordu’ da yapılacak bölge müsabakalarına katılacaktır.

Yıldız kız voleybol takımı ve Yıldız erkek voleybol takımı İl 2. si olmuşlardır.

Güreş yıldızlar serbest kategorisinde 41 kg. da Muhsin BARBAK İl 1. si olurken

Yıldızlar Grekoromen müsabakalarında 38 kg Emirhan KARTAL ve 52 kg Erkan Altundas İl 1. si, 38 kg da Er Akbıyık, 44 kg Eray Mutlu, 48 kg da Atakan Ergül İl 2. si olmuşlardır.

Kastamonu da 7-9 Şubat 2020 tarihlerinde yapılacak olan grup müsabakalarına katılım sağlayacaklardır.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Gültekin Ülkü Ortaokulunu çizdiği tablo için, sadece akademik değil, sportif alanda da başarı sağlayan, okul yöneticilerimize, sporcu öğrencilerimize, onları yetiştiren beden eğitimi öğretmenleri nezdinde tüm öğretmenlerine, velilerimize teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. İfadelerini kullandı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir