Söylemezoğlu Yapı İnşaat’dan 32 Daire

Gümüşhacıköy’de Yap Sat Sektörüne bir firma daha katıldı.

Yap-Sat sektörünün başarılı simalarından Söylemezoğlu Yapı-İnşaat

İnşaat projesine Gümüşhacıköy’de başladı. Uzun yıllar Amasya’da İnşaat sektörü ve Ticaretle uğraşan Nejdet Söylemez tarafından Artıkabat Mahallesi TOKİ Konutları yanında 1 bloktan oluşan 32 dairenin temeli kesilen kurban ve yapılan duayla atıldı.

Artıkabat Mahallesi İstanbul Karayolu üzerinde 3+1 TOKİ Konutları yanında 1.156,02m² arsa üzerine yapılacak olan 32 dairenin temel atma törenine İlçemiz Belediye Başkanı Zehra Özyol, AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya, Merkez İlçe Başkanı Galip Uzun, Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Yakup Doluel, Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Başhekimi Mümin Sarıkulak,  Amasya Vakıf Bank Şube Müdürü Fatih Kırımlı, Halkbankası Şubesi Müdürü Selim Bal, Kuveyt Türk Şube Müdürü Hüseyin Sipahi çok sayıda davetli ile hak sahipleri katıldı.

İlçe Müftü Vekili Hüseyin Çetin’in dua etmesinden sonra kurban kesildi ve Belediye Başkanı Zehra Özyol, AK Parti İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya ve Nejdet Söylemez’in butona basmasıyla birlikte temel atıldı.

Temel atma törenine katılan davetlilere teşekkür eden İş insanı Nejdet Söylemez, Doğduğum topraklara böylesi önemli bir yatırım yapmak tan onur ve gurur duymaktayım tüm hemşerilerime teveccühlerinden dolayı teşekkür ediyorum

Gümüşhacıköy’de inşaatına başlamayı Allah bize nasip etti

Şükürler olsun. Hayırlısı ile başladık, Allah hayırlısı ile bitirmeyi nasip etsin. Davetimizi kırmayarak temel atma törenimize katılan dostlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

MERKEZİ YERDE MUHTEŞEM BİR 

YAŞAM YUVASI İNŞA EDECEĞİZ

Yapı sektörünün çok önemli katma değer üreten bir sektör olduğunun altını çizen Söylemez, “Her yapılan iş, katma değer olarak ekonomimize dönmektedir. Biz de böylesine güzel bir sektörün içerisindeyiz, Gümüşhacıköy’de şu anda temelini atacağımız Dairelerimiz 3+1 Bürüt 155 m2, Aileleri için her şey düşünüldü, yürüyüş yolu ve bahçe peyzaj, Sığınak ve toplantı salonu, açık ve kapalı otopark, Fitness( Spor salonu), Güvenlik noktası, kamera sistemi, çocuk parkı, çift asansör, su deposu bulunmaktadır halkımıza sadece kaliteli bir ev değil yaşam sunuyoruz, Bugüne kadar bize güvenip, yeni işler yapmamıza vesile olan değerli müşterilerimize candan teşekkür ediyoruz. Temel atma törenimize gelip bizi onurlandıran tüm dostlarımıza çok teşekkür ediyorum.”dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir