Şehit Aileleri ve Gazilere İftar Yemeği

İlçemiz Kaymakamlığı tarafından Gümüşhacıköy ve Hamamözü’nde bulunan şehit aileleri ve gaziler için iftar yemeği düzenlendi.

Programa Amasya Valisi Osman Varol, şehit aileleri, gaziler ve aileleri, Gümüşhacıköy Kaymakamı ve Hamamözü Kaymakam Vekili Mehmet Deniz Arabacı, İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ali Yıldız, Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Zehra Özyol ve Hamamözü Belediye Başkanı Fatih Bayrakdar katıldı.

Programda konuşan Varol, şehit ailelerimizin, gazilerimizin ve diğer katılımcıların oruçlarının mübarek olmasını diledi. Organizasyonda emeği geçen başta Gümüşhacıköy Kaymakamı olmak üzere herkese teşekkürlerini iletti. İlçelerimizde vatandaşlarımızla bir araya gelerek birlik olma duygusunun gerçekten ortaya konduğunu belirtti. Bu birlik ve beraberliği sürdürürsek üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir engel olmadığını dile getirdi.

Program, iftarın ardından vatanımız uğruna can veren aziz şehitlerimizin ruhu için okunan duayla son buldu.

Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Yekli, Cumhuriyet Savcısı İlker Bingöl, Gümüşhacıköy İlçe Jandarma Komutanı Aziz Bektaş Kaymak, Hamamözü İlçe Jandarma Komutanı Özcan Sarıkaplan, Hakimler Fatma Öztürk ve Mehmet Turan, Hamamözü Emniyet Amir Vekili Mustafa Gönen, Gümüşhacıköy Emniyet Müdür Vekili Abdulmecit Başer, İlçe Müftüsü Adem Ayrancı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin,

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir