Rehber Öğretmenleri İle Toplantı

İlçemiz Rehber Öğretmenleri İle Sene Başı Toplantısı Gerçekleştirildi


Gümüşhacıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda Gerçekleşen toplantıya İlçemiz Rehber Öğretmenleri, Öğretmenevi Müdürü Bünyamin Pişkin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin katıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin konuşmalarında İlçemizde görev yapan rehber öğretmenlere yaptıkları çalışmalar için teşekkür ederek eğitimde yapılacak olan çalışmalar için her türlü önem ve destekleri vereceklerini ifade etti.


Rehber öğretmenlerin bağımlılık ve diğer alanlarda yaptığı çalışmaları çok önemsediğini ifade eden Gültekin, aile eğitimlerinin de önemli olduğunu, eğitimde başarıya ulaşmak için aile eğitimlerinin yaygınlaştırılmasını istedi.
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında yapılan tercih danışmanlığı hususunda ki gayretlerinin önemli olduğunu ve bu yılda hassasiyetle yürütülmesi gerektiğini, ayrıca yıl içerisinde yürütülecek olan “Eğitim ve Okul Güvenliği Projesi” Programının öneminden bahsederek 2019-2020 Eğitim Öğretim yılında önemle üzerinde durulması gereken bir program olduğunu ifade etti.
Karşılıklı fikir alışverişi ve hatıra fotoğrafı çekimiyle toplantı sona erdi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir