hgs bakiye yükleme vodafone tl yükle Gümüşhacıköy Haber - Haberler
Gümüşhacıköy Haber
Türk Bayrağı

Hava Durumu
Gmhacky
Piyasa Bilgileri
Altın Fiyatları
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Site Bilgisi
Close
Hoş Geldiniz

Sitemizdeki yazılar, resimler ve haberlerin her hakkı saklıdır.İzinsiz olarak, kaynak gösterilmeden kullanılması yasal sorumluluk getirir!

Ceren Ofset & Matbaa
Doğalgaz Çalışmaları Yolları Berbat Etti
sticky
Doğalgaz Çalışmaları Yolları Berbat Etti

Doğalgaz borularının döşenmesi için üstlenici firma tarafından ana arterlere ve caddelere açılan çukurların, günler geçmesine rağmen düzeltilmemesi, sürücülere sıkıntı yaratıyor.


Kimlik Değiştirmeye Yoğun İlgi
Kimlik Değiştirmeye Yoğun İlgi

İlçemiz Nüfus Müdür Vekili Hami Yazar Bursa Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, 2 Ocak'tan itibaren ülke genelinde "Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı" Projesi'nin uygulanmaya başlandığı belirtildi. Bugüne kadar Gümüşhacıköy’de 3 bin 900 kişinin Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı başvurusu alınıp, yeni kimlik kartlarının teslim edildiği vurgulanan açıklamada, şu bilgilere yer verildi:


Amasya Şeker'de 64. Kampanya Başladı
Amasya Şeker'de 64. Kampanya Başladı

Amasya Şeker Fabrikası’nda 64. pancar alım kampanyası başladı. Amasya Şeker Fabrikası'nın 64. pancar alım kampanyası, Suluova'daki tesislerde düzenlenen törenle başladı. Saygı duruşu ve istiklal marşıyla başlayan programda konuşan ve Yeni kampanya döneminin hayırlı olsun diyen Amasya Valisi Osman Varol, fabrika ile ilgili her ne kadar sıkıntılar dile getirilse de ve sorunlarda olsa da mutlaka bu gibi değerleri koruyup kollayarak geleceğe taşımak için gerekenlerin yapılması gerektiğini belirterek; 


CHP Dayanışma Gecesi Düzenledi
CHP Dayanışma Gecesi Düzenledi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gümüşhacıköy İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen geceye partililer büyük ilgi gösterdi,

Gelişim Düğün Sarayında Partililerin bir araya geldiği dayanışma gecesinde Milletvekilleri Ülke Gündemi hakkında konuşma yaptı.


Ak Parti'de Kongre Süreci Başladı
Ak Parti'de Kongre Süreci Başladı

AK Parti Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Bahadır Bakıcıoğlu 6. Olağan Kongre süreci hakkında açıklamalarda bulundu.  Bakıcıoğlu Her İlçede Olduğu gibi Gümüşhacıköy İlçemizde de Demokrasi Bayramı olan Kongremiz 8 Ekim 2017 Pazar Günü Öğretmenevi Konferans Salonunda yapılacaktır. Tüm halkımız Kongremize davetlidir dedi.


Sınıfların İlk Gün Heyecanı
Sınıfların İlk Gün Heyecanı

Yeni eğitim öğretim yılı 18 Eylül Pazartesi günü (bugün) başlayacak. Okul öncesi öğrencileri, ilkokul birinci sınıflarla ortaokul beşinci sınıflar ve lise dokuzuncu sınıfların okula uyum sürecinde kolaylık sağlanması için 11-15 Eylül tarihlerinde uyum haftası çalışmaları yapıldı.


Kaymakam Balkanlıoğlu Dünya Evine Girdi
Kaymakam Balkanlıoğlu Dünya Evine Girdi

İlçemiz Kaymakamı Adem Balkanlıoğlu, Belgin Batır ile dünya evine girdi. Balkanlıoğlu, Sungurlu Devlet Hastanesinde hemşire olarak görev yapan Belgin Batır ile 10 Eylül 2017 Pazar günü düzenlenen Düğün töreniyle bekarlığa veda ederek dünya evine girdi.


Uyuşturucu Madde Kullanımı ve Bağımlılıkla Mücadele
Uyuşturucu Madde Kullanımı ve Bağımlılıkla Mücadele

İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü'nün28.08.2017 tarihli valiliklere gelen yazısında 18 Eylül 2017 tarihinde başlayacak olan yeni öğretim yılının huzur ve güven içinde geçirebilmesi için ülkemiz genelinde eş zamanlı toplantılar düzenlenmesi istenilmiştir. 


Şeker Fabrikasında 27. Dönem Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı
Şeker Fabrikasında 27. Dönem Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

Amasya Şeker Fabrikası A. Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Saatcı, 27. dönem toplu iş sözleşmesinin tamamlandığını belirtti. Amasya Şeker Fabrikası ile Türkiye Gıda ve Şeker Sanayi İşçileri Sendikası (Şeker-İş) temsilcileri arasında 05.09.2017 tarihinde bir araya gelerek yapmış oldukları toplantı sonucu anlaşma sağlandığını ifade eden Mustafa Saatcı;


TOPAL; Vatandaşın Sorununu Dinliyor
TOPAL; Vatandaşın Sorununu Dinliyor

24. Dönem Cumhuriyet Halk Partisi Amasya Milletvekili Ramis Topal halkın içinde olmaya ve onların sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Topal, Kurban bayramı öncesi hayvan pazarlarını ziyaret edip besici ve vatandaşlarla bayramlaşıp, sohbet etti. Besicilerinde kurbanlık almaya gelen vatandaşlarında oldukça dertli olduğu, pazarların kalabalık olmasına karşın hayvan satışlarının durgun olması da dikkatlerden kaçmazken vatandaşların kurbanlık fiyatlarından, besicilerinde saman ve yem fiyatlarından oldukça sitemkâr olduğu gözlendi.


İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan GÜLTEKİN’ in 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı
Eğitim

Okullarda gerekli bakım ve onarım çalışmalarının yapılarak eğitim sezonu için hazır olduklarını belirten  İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan GÜLTEKİN 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Mesajında; “Bakanlığımızın hedef ve amaçları doğrultusunda yüksek karakterli bireyler olarak insanlığın temel değerlerini benimsemiş öğrenciler yetiştirme gayreti içerisinde yeni bir eğitim-öğretim yılına başlıyoruz.