Türk Bayrağı

Hava Durumu

Gümüşhacıköy

Piyasa Bilgileri


Hoş Geldiniz

Sitemizdeki yazılar, resimler ve haberlerin her hakkı saklıdır.İzinsiz olarak, kaynak gösterilmeden kullanılması yasal sorumluluk getirir!

Ceren Ofset & Matbaa

Smiley face

Seçim Güvenlik Toplantısı yapıldı

Seçim Güvenlik Toplantısı yapıldı

Gümüşhacıköy’de Seçim Güvenliği Toplantısı, Kaymakam Hüseyin Tekin, başkanlığında yapıldı. İlçe Halk Kütüphanesi toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Kaymakam Hüseyin Tekin, Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Şükrü Çetinkaya, Emniyet Müdürü Hamit Karataş ile siyasi partilerin temsilcileri katıldı.

CHP Seçim Startını Verdi

CHP Seçim Startını Verdi

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe başkanlığı tarafından Cumhuriyet Kültür Merkezinde aday tanıtım toplantısı düzenlendi.Düzenlenen toplantıya CHP Amasya Milletvekili ve Milletvekili adayı Mustafa Tuncer, İstanbul Milletvekili ve Milletvekili adayı Eren Erdem, CHP Amasya İl Başkanı Hüseyin Duran, Belediye Başkanı Zehra Özyol, Merkez ilçe Başkanı Reşat Karagöz, İlçe başkanı Sefa Kizir katıldı. CHP İl Başkanı Hüseyin Duran yaptığı konuşmada, Cumhuriyet Halk Partisinin her neferi değil 24 saat 25 saat çalışmak zorunda...

Başkan ÖZYOL’a Öğrencilerden Ziyaret

Başkan ÖZYOL’a Öğrencilerden Ziyaret

Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Zehra Özyol, İlköğretim Haftası etkinlikleri kapsamında, Kemalpaşa İlköğretim Okulu Müdürü ve bir grup öğrenciyi makamında kabul etti.

Özyol, öğrencilere, artık bilgi çağında olduklarını belirterek  onlar için eğitimin ve kitap okumanın önemine dikkat çekti.

ERDEMİR'den Doğalgaz Müjdesi

ERDEMİR'den Doğalgaz Müjdesi

Doğalgaz başvurusu süresi 1 Aralık tarihine kadar uzatıldı.AK Parti Amasya Milletvekili Adayı Avni Erdemir Seçim çalışmaları kapsamında gazetemizi ziyaret edip açıklamalarda bulundu.

Gümüşhacıköy’de Tarla Günü Düzenlendi

Gümüşhacıköy’de Tarla Günü Düzenlendi

ilçesine bağlı Karakaya Köyünde organik Gümüş pırasası tanıtım için tarla günü yapıldı.

 

Düzenlenen tarla gününe İlçe Kaymakamı Hüseyin Tekin, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Lokman Gültekin, Gümüşhacıköy İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü İbrahim Sağlam, Ziraat Odası Başkanı Muharrem Özkoparan, çiftçiler ve vatandaşlar katıldı.

 

Haluk İpek Partililerle Buluştu

Haluk İpek Partililerle Buluştu

İPEK; Türkiye’yi yönetmeye hazır tek parti AK Parti’dir  AK Parti Amasya Milletvekili Adayı Haluk İpek, AK Parti’nin emeklilere Temmuz ayından itibaren vermiş olduğu zammın toplamının CHP’nin iki maaş ikramiye vaadinden daha fazla olduğunu söyledi.

Muhtarlar Haşhaşla İlgili Bilgilendirildi

Muhtarlar Haşhaşla İlgili Bilgilendirildi

Gümüşhacıköy Ziraat Odası ve Samsun Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) işbirliğiyle çiftçiler, haşhaş üretiminde dikkat etmesi gereken hususlar ve uygulamalar hakkında TMO yetkililerince muhtarlara bilgi verildi.

Ziraat Odası Başkanı Muharrem Özkoparan; Üreticilerin yanında olduğunu söyleyerek tüm çiftçilerimize en iyi hizmeti verebilmek için var gücümüzle mücadele ediyoruz” dedi.

İlçemizde İlköğretim Haftası Kutlandı

İlçemizde İlköğretim Haftası Kutlandı

2015–2016 eğitim-öğretim yılı dolayısıyla İlçemizde İlköğretim Haftası Kutlamaları yapıldı.

İlköğretim Haftası dolayısıyla Mehmetpaşa Ortaokulunda tören düzenlendi.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından açılış konuşmasını gerçekleştiren Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin, yeni eğitim-öğretim yılına başlamanın coşkusunu yaşadıklarını belirtti.

Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin ise konuşmasın devamında;

Kan Bağışı Kampanyası

Kan Bağışı Kampanyası

Gümüşhacıköy'de Türk Kızılayı tarafından kan bağışı kampanyası düzenlendi.Cumhuriyet Meydanı'nda konuşlandırılan Kızılay Orta Karadeniz kan toplama aracında vatandaşlar tarafından yapılan bağışlar kabul edildi. 

MHP Milletvekili Adayı SAKA'dan Esnaf Gezisi

MHP Milletvekili Adayı SAKA'dan Esnaf Gezisi

Milliyetçi Hareket Partisi 3. Sıra Amasya Milletvekili adayı Hüseyin Saka 1 Kasım’da yapılacak olan 26. dönem milletvekili seçimleri öncesi ziyaretlerde bulundu.Sabah saatlerinde Pazar Esnaflarını ziyaret eden MHP Milletvekili adayı Hüseyin Saka, Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Tuğrul Çimir ile birlikte  Gazetemizi ziyaret etti.

Trafik Kazası: 4 Ölü

Trafik Kazası: 4 Ölü

İstanbul Karayolunda Tır ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen kazada aynı aileden 4 kişi hayatını kaybetti. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Sayfa oluşturulma süresi: 0.17 saniye
1,118,614 Tekil Ziyaretçi