hgs bakiye yükleme vodafone tl yükle Gümüşhacıköy Haber - Haberler
Gümüşhacıköy Haber
Türk Bayrağı

Hava Durumu
Gmhacky
Piyasa Bilgileri
Altın Fiyatları
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Site Bilgisi
Close
Hoş Geldiniz

Sitemizdeki yazılar, resimler ve haberlerin her hakkı saklıdır.İzinsiz olarak, kaynak gösterilmeden kullanılması yasal sorumluluk getirir!

Ceren Ofset & Matbaa
Gümüşhacıköy’de Referandum Coşkusu
sticky
Gümüşhacıköy’de Referandum Coşkusu

Gümüşhacıköy'deki Referandum oylaması AK Partililer ile vatandaşlar ülke genelinde Resmi olmayan sonuçlara göre %51.41 oyla kabul edilen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi coşkuyla kutladı. Oy verme işleminin sona ermesinin ardından AK Parti İlçe Başkanlığı binasında toplanan partililere ve vatandaşlara hitaben bir teşekkür konuşması yapan AK Parti Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Bahadır Bakıcıoğlu;  “her kademesinde görev yapan AK Gönüllü dava arkadaşlarımın ve hemşerilerimizin zaferi kutlu olsun” dedi.


ÖZYOL’dan 172.Yıl Ziyareti
ÖZYOL’dan 172.Yıl Ziyareti

İlçemiz Belediye Başkanı Zehra Özyol 10 Nisan Emniyet Teşkilatımızın 172 Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.


Sağlık Personelleri Sandıklara Hasta Taşıdı
Sağlık Personelleri Sandıklara Hasta Taşıdı

Gümüşhacıköy’de çalışan sağlık personelleri, sandıklara hasta taşıdı. Anayasa referandumu için oy verecek olan Gümüşhacıköy’deki yaşlı, hasta ve engelli seçmenler, Hasta ve yaşlı vatandaşlar sağlık ekiplerinin yardımıyla sandığa gitti İlçemiz Toplum Sağlığı ekipleri, halk oylamasında oy kullanmak isteyen ancak evinden çıkamayan 50 hasta ve yaşlı vatandaşlara hizmet verdi.


Amasya Şeker Fabrikasında Görev Değişikliği
Amasya Şeker Fabrikasında Görev Değişikliği

Amasya Şeker Fabrikası A.Ş.’de görev değişikliği yapıldı. Amasya Şeker Fabrikası A.Ş.’nin Suluova tesislerinde 5 Nisan 2017 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı şirket merkezinde ortakların tamamının katılımı ile gerçekleştirildi. Yapılan genel kurul toplantısında, Yönetim Kurulu görev dağılımı belirlenmiş olup, Yönetim Kurulu Başkanlığına Mustafa Saatcı, Yönetim Kurulu Başkan Vekilliğine Yalçın Bekler, Yönetim Kurulu Üyeliklerine Necati Taşdemir, Eşref Dikmen ve Musa Toprak seçildiler.


BALKANLIOĞLU'ndan Köy Ziyaretleri
BALKANLIOĞLU'ndan Köy Ziyaretleri

İlçemiz Kaymakam Vekili Adem Balkanlıoğlu, köyleri ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Kaymakam Vekili Balkanlıoğlu, beraberinde, Ak Parti İlçe Başkanı Bahadır Bakıcıoğlu, İl Genel Meclis üyesi Hasan Çınar, Tapu Müdürü Rafet Çatalkaya, Özel İdare Müdürü Recep Şaban Yavuz, Köylere Hizmet Götürme Birlik Müdürü Mustafa Barbak, İlçe Vakıf Müdürü Fatih Bayram Karacaören Köyü Muhtarı Bayram Kurt ile beraber Karacaören Köyü sakinlerini ziyarette bulundu.


Gümüşhacıköy Hayır Dedi
Gümüşhacıköy Hayır Dedi

Gümüşhacıköy, anayasa değişikliği halk oylamasında tercihini 'hayır'dan yana kullandı. Gümüşhacıköy’de Referandum Halk oylaması için vatandaşlar sabahın ilk saatlerinde oy kullanma işlemleri için sandık başına gitti. İlçemizde 81 sandıkta oy verme işlemine sabah saat 08.00'de başladı. Oy verme işleminin başladığı ilk dakikadan itibaren vatandaşlar seçmen kâğıtlarıyla birlikte oy atacakları sandıkların başına gitti. Oy kullanma işleminin ilk saatlerinde fazla yoğunluk olmadı. Polisler, oy verme işlemlerinin yapıldığı bölgelerde geniş güvenlik önlemi aldı.


Emniyetten 172. Yıl Ziyareti
Emniyetten 172. Yıl Ziyareti

İlçemiz Emniyet Müdür Vekili Sezgin Çelik, gazetemize ziyaretlerde bulundu. Polis Haftası nedeni ile bir dizi ziyaretlerde bulunan Çelik Gümüşhacıköy Haber Gazetemizi ziyaret ederek gazetenizi yakından takip ettiğini de söyledi. Gazete Yazı İşleri Müdürü Ceren Gündoğdu tarafından karşılanan Çelik “Gümüşhacıköy gerçekten çok güzel bir ilçe. Kısa bir zamandan beri burada görev yapmama rağmen İnsanları hemen hemen çoğunu tanıma fırsatını buldum. 


"Bisikletle Sağlıklı Yaşam"
"Bisikletle Sağlıklı Yaşam"

Gümüşhacıköy Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen "Bisikletle Sağlıklı Yaşam" Projesi kapsamında, ortaokul ve lise öğrencilerine bisiklet gezisi düzenlendi. Mehmet Paşa Ortaokulu'nun önünden Keçi Köyü'ne kadar devam eden güzergahtaki etkinliğe İlçe Kaymakamı Adem Balkanlıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Turgut, Ortaokul Müdürleri, ortaokullarda görev yapan Rehber Öğretmenler ve ortaokul ile liselerdeki öğrenciler arasından seçilen 174 öğrenci katıldı.


Asayiş Kontrolleri Devam Ediyor
Asayiş Kontrolleri Devam Ediyor

İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçede genel asayiş ve trafik uygulaması gerçekleştirdi.

İlçede güvenlik tedbirlerini artıran İlçe Emniyet Müdürlüğü,çok sayıda personelle ilçenin giriş noktasında ve umuma açık yerlerde genel asayiş ve trafik uygulaması yaparak şüpheli araçlarda arama yaptı.


Gümüşhacıköy Çiçek Açıyor
Gümüşhacıköy Çiçek Açıyor

İlçemiz Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü baharın gelmesi ve havaların ısınması ile birlikte çalışmalarına hız kazandırdı. Yol güzergâhları ve dönel kavşaklarda yapılan çalışmalarla yol kenarları ve kaldırımlar rengârenk bir görünüm kazanıyor.


Dahiliye Doktoru Göreve Başladı
Dahiliye Doktoru Göreve Başladı

İlçemiz Devlet Hastanesine atanan dahiliye doktoru göreve başladı. Dahiliye Uzmanı Doktor Tuba Haliloğlu Öztürk, Gümüşhacıköy Devlet Hastanesine atanmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.