Türk Bayrağı

Hava Durumu
Gümüşhacıköy
Popüler Haberler
Hoş Geldiniz

Sitemizdeki yazılar, resimler ve haberlerin her hakkı saklıdır.İzinsiz olarak, kaynak gösterilmeden kullanılması yasal sorumluluk getirir!

Ceren Ofset & Matbaa
Gaziler Günü kutlandı
Gaziler Günü kutlandı

lçemizde  19 Eylül Gaziler günü Cumhuriyet meydanında düzenlenen törenle kutlandı. Cumhuriyet Meydanında düzenlenen törene İlçe Kaymakamı Ömer Said Şahin, Garnizon Komutanı Şükrü Çetinkaya, Belediye Başkanı Zehra Özyol Kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşları ve siyasi parti temsilcileri katıldı.

İlköğretim Haftası Kutlandı
İlköğretim Haftası Kutlandı

İlçemizde  2014-2015 yılı İlköğretim Haftası düzenlenen çeşitli etkinlikle kutlandı. Gümüşhacıköy Işık İlk Okulu bahçesinde düzenlenen kutlama programına İlçe Kaymakamı Ömer Said Şahin, Belediye Başkanı Zehra Özyol, Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin, Emniyet Amiri Metin Sayılır, Kurum ve kuruluşların idari amirleri katıldı.

Öğrencilerden Kaymakam Şahin'e Ziyaret
Öğrencilerden Kaymakam Şahin'e Ziyaret

Gümüşhacıköy Kemalpaşa İlk Okulu Öğrencileri İlköğretim haftası nedeni ile Kaymakam Ömer Said Şahin'i makamında ziyaret ettiler. 2014-2015 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla öğrencileri makamında kabul eden Şahin, öğrencilere derslerinde başarılı olmalarını diledi.

Sayılır’dan, Özyol’a İadeyi Ziyaret
Sayılır’dan, Özyol’a İadeyi Ziyaret

İlçemiz Emniyet Amiri Metin Sayılır, Belediye Başkanımız Zehra Özyol’a iadeyi ziyarette bulundu. Halkımızın huzur ve mutluluğu için Gümüşhacıköy Emniyet teşkilatının, tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla işbirliği halinde çalışmalarını sürdüreceğini açıklayan Sayılır, Kurumlar arasında birlik ve beraberlik içinde sorunların çözümü için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz.” dedi.

Şahin’den Gazetemize Veda Ziyareti
Genel

Yayımlanan son Kaymakamlar kararnamesi ile çeşitli kurslara katılmak üzere Ankara’ya gidecek olan İlçemiz kaymakamı Ömer Said Şahin, Gazetemize veda ziyaretinde bulundu.veda ziyaretleri kapsamında Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Hüseyin Gündoğdu, kısa bir sohbet eden Şahin,  Gazetemize sorumlu basın anlayışından dolayı teşekkür ederek  çalışmalarımızda başarılar diledi.

Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Başladı
Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Başladı

İlçemizde  2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı 15 Eylül 2014 Pazartesi günü başladı Okula anne ve babalarıyla gelen çocuklar, ilk ders zilinin çalmasıyla uzun süre boş kalan sınıfları doldurdu.176 okul öncesi, 1010 ilkokul, 1105 ortaokul ve 1283 ortaöğretim olmak üzere toplamda 3574 ve  313 öğretmenle 2014 -2015 eğitim öğretim yılına merhaba dedi. 

İlçe Emniyet Müdüründen Gazetemize Ziyaret
Genel

Geçtiğimiz günlerde ilçemize yeni atanan İlçe emniyet Amiri Metin Sayılır, gazetemize ziyarette bulundu. Emniyet Amiri Sayılır, gazetemiz imtiyaz sahibi Hüseyin Gündoğdu ile  sohbet ederek, ilçenin huzurunu ve sorunlarını dile getirerek, fikir alış verişinde bulundular.

Hayvanlarını Aramaya Giden Kişi Ölü Bulundu
Hayvanlarını Aramaya Giden Kişi Ölü Bulundu

Gümüşhacıköy ilçesinde hayvanlarını aramak için ormanlık alana giden kişi ölü bulundu. Edinilen bilgiye göre, Sarayözü köyü Armutalan mezrasında yaşayan Nurettin Karşu (72), akşam saatlerinde hayvanları eve dönmeyince onları aramak için atıyla evden ayrıldı. Hava kararmasına rağmen eve dönmeyen Karşu'nun hayatından endişe eden yakınları durumu jandarmaya bildirdi.

Hacı Adayları Kutsal Topraklara Uğurlandı
Hacı Adayları Kutsal Topraklara Uğurlandı

İlçemizden Diyanet İşleri Başkanlığı organizasyonu ile Hacca giden 22 hacı adayı için Gümüşhacıköy İlçe Müftülüğümüz tarafından uğurlama merasimi düzenlendi. Gümüşhacıköy İlçe Müftülüğü önünde düzenlenen ve Kur'an tilaveti ile başlayan programa, Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Zehra ÖZYOL, Gümüşhacıköy İlçe Müftüsü Hamdi UZUNHARMAN katıldı. 

100 Öğrenciye Kırtasiye Malzemesi
100 Öğrenciye Kırtasiye Malzemesi

Gümüşhacıköy Belediyesi Ve Umut Treni Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği Ülkü Orta Okulunda Eğitim Gören 100 Öğrenciye Kırtasiye Malzemesi Hediye Ettiler. Gümüşhacıköy Belediyesi ve Umut Treni Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 2014-2015 eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla ihtiyaç sahibi 100 öğrenciye kalem, çanta, silgi, defter, pastel boya, kuru boya, kalemtıraş gibi 11 çeşit malzemeden oluşan kırtasiye seti ve çanta dağıttı.

Başkan Özyol Gazileri Ağırladı
Genel

Belediye Başkan Zehra Özyol, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla İlçede bulunan gazileri, makamında kabul etti. Özyol, gerçekleştirilen ziyaretten dolayı büyük memnuniyet yaşadıklarını belirterek, gazilere teşekkür etti.

 

Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Facebook
Site Bilgisi

664,589 Tekil Ziyaretçi