Türk Bayrağı

Hava Durumu
Gümüşhacıköy
Popüler Haberler
Hoş Geldiniz

Sitemizdeki yazılar, resimler ve haberlerin her hakkı saklıdır.İzinsiz olarak, kaynak gösterilmeden kullanılması yasal sorumluluk getirir!

Ceren Ofset & Matbaa
Belediyeden Ramazan Gecesi
Belediyeden Ramazan Gecesi

Gümüşhacıköy belediyesi Ramazan etkinliklerini ilçenin her köşesine taşıyıp, Ramazan coşkusunu yaşatmaya devam ediyor. 

Ormancılar Yangın Tatbikatı Yaptı
Ormancılar Yangın Tatbikatı Yaptı

İlçemiz Orman Şefliği tarafından Ulubel Orman Deposunda gerçekleştirilen yangın tatbikatı heyecan yarattı. Yangın mevsiminin başlamasıyla birlikte Orman teşkilatı harekete geçti. Yangın söndürme ekipleri tam takım hazır halde bulundurulurken, gerekli araç gereç ve ekipmanlar 24 saat tetikte tutuluyor. Bu arada yeni mevsim başlarken, yangın söndürmedeki tekniklerin kullanılması ve başarılı netice elde edilmesi için tatbikatlar yapılıyor.

Özyol’dan Savcı Öztürk’e ziyaret
Özyol’dan Savcı Öztürk’e ziyaret

İlçemiz Belediye Başkanı Zehra Özyol Hakim ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Yaz Kararnamesi ile Gümüşhacıköy Cumhuriyet Savcılığı görevine atanan Barış Öztürk’ü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. 

Savcı Öztürk, Göreve Başladı
Savcı Öztürk, Göreve Başladı

Hakim ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Yaz Kararnamesi ile Gümüşhacıköy Cumhuriyet Savcılığı görevine atanan Öztürk, göreve başladı Adalet hizmetini daha erişilebilir ve daha somut bir şekilde sunabilmek için çalışma yapacaklarını İfade eden Cumhuriyet Savcısı Barış Öztürk, tüm kurumlar ve vatandaşlarla diyalog halinde olacaklarını söyledi.

Özyol’dan Öztürk’e Hayırlı Olsun Ziyareti
Özyol’dan Öztürk’e Hayırlı Olsun Ziyareti

İlçemiz  Belediye Başkanı Zehra Özyol, İlçe  Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Sunay Öztürk’ü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Özyol, Gümüşhacıköy’ün sesiz ve sakin bir ilçe olduğunu ifade ederek, İlçenin tarihi, kültürü ve doğal güzellikleri ile görülmesi gereken bir ilçe olduğunu belirtti.

Kur'an Kurslarında Ramazan Etkinlikleri
Kur'an Kurslarında Ramazan Etkinlikleri

İlçemiz Müftülüğüne bağlı Merkez Kur'an Kursunda İftar Yemeği Verildi. Ramazan ayının gelmesiyle birlikte, yaz Kur’an kurslarımızda da Ramazan ayına uygun olarak öğrencilere yönelik çeşitli etkinlikler gerçekleştiriliyor.

Kaymakam Şahin’den, Savcı Öztürk'e Ziyaret
Kaymakam Şahin’den, Savcı Öztürk'e Ziyaret

Gümüşhacıköy Kaymakamı Ömer Said Şahin, İlçeye yeni atanan Cumhuriyet Savcısı Barış Öztürk'ü makamında ziyaret etti. Kaymakam Şahin, ilçeye yeni atanan Öztürk'e yeni görevinde başarılar diledi.

Başarı Karşılıksız Kalmadı
Başarı Karşılıksız Kalmadı

TEOG sınavında bütün soruları doğru cevaplayarak Amasya İl birincisi olan Bedriye Nur Üstün İlçemiz Belediye Başkanı tarafından ödüllendirildi. Amasya Merzifon Ümit Eğitim Kurumları Ahi Koleji 8. sınıf öğrencisi Bedriye Nur Üstün, TEOG Türkiye geneli yapılan 2 sınavda da bütün soruları doğru cevaplayarak ilçenin gururu oldu.

Biçerdöver Kontrolleri Başladı
Biçerdöver Kontrolleri Başladı

İlçemizde Hububat Hasat döneminin başlaması ile birlikte İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri tarafından biçerdöverler kontrol edilmeye başlandı. Hububat hasadında dane kaybını önlemek amacıyla İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü teknik personellerince hububat hasadında bulunan biçerdöverler kontrol edilmeye başlandı.  

Başkan Özyol’dan Sürpriz İftar Ziyareti
Başkan Özyol’dan Sürpriz İftar Ziyareti

İlçemiz Belediye Başkanı Zehra Özyol iftarda ilçede yaşayan Karabulut, ailesine misafir oldu. Cumara mahallesinde Eşi ve iki çocuğu ile birlikte yaşayan Necdet Karabulut’un  evine konuk olan Özyol, aile ile birlikte oruç açtı. Ramazanda paylaşmanın toplumun kaynaşmasına vesile olduğunu ifade eden Özyol, Karabulut, ailesi ile birlikte iftar yapmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Emniyet Müdürü SÜER’in Tayini Çıktı
Emniyet Müdürü SÜER’in Tayini Çıktı

İlçemiz Emniyet Müdürü Seyfettin Süer Merzifon Emniyet Müdürlüğüne tayini çıktı. Yaklaşık bir yıldır İlçemizde görev yapan  Halkla kurduğu sıcak diyalog ve mütevazi kişiliği ile tanınan Süer, Merzifon Emniyet Müdürü olarak atandı.

Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Facebook
Site Bilgisi

589,202 Tekil Ziyaretçi