Türk Bayrağı

Hava Durumu

Gümüşhacıköy

Piyasa Bilgileri

Altın Fiyatları

Üye Girişi

Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın

Site Bilgisi

Close

Hoş Geldiniz

Sitemizdeki yazılar, resimler ve haberlerin her hakkı saklıdır.İzinsiz olarak, kaynak gösterilmeden kullanılması yasal sorumluluk getirir!

Ceren Ofset & Matbaa

Eski Belediye Başkanı Mustafa Saatcı'dan Düzeltme ve Açıklama

Eski Belediye Başkanı Mustafa Saatcı'dan  Düzeltme ve Açıklama

Belediye Başkanı Zehra Özyol'un geçen hafta görsel ve yazılı medyaya yapmış olduğu açıklamayı içeren 'Gümüşhacıköy Belediyesi İşçi Sorunu' adlı haber içeriği ve başlığı örtüşmemekte,gerçekleri yansıtmamaktadır. Açıklama taziye ile başlamakta, yakınma ve acziyet ifadeleri ile devam etmekte, şahsımla ilgili gerçeğe aykırı ve şeref ve haysiyeti ihlal edici beyanlar içermektedir.

Belediye Giyim Mağazası Açacak

Belediye Giyim Mağazası Açacak

İlçemiz Belediye Başkan Zehra Özyol, Gümüşhacıköy Belediyesi bünyesinde ihtiyaç sahipleri için giyim mağazası oluşturulacağını söyledi. Gümüşhacıköy Belediyesinin yan tarafında bulunan ek binası içerisinde gerçek manada bir mağaza oluşturmak için çalışmalara başladıklarını kaydeden Özyol, “Giyim Mağazamızda, kadın ve erkek reyonları olacak. Hayırsever vatandaşlardan toplanılan ikinci el kıyafetler, toplanacak, kurulacak olan yıkama ve kurutma ünitelerinde temizlenecek, eğer sökük, yırtık yerleri varsa ve tamir ihtiyacı söz konusuyla tamir atölyesinde tamir edilecek ve mağazada teşhir edilecek' dedi.

Kaymakam TEKİN ; Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde

Kaymakam TEKİN ; Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde

İlçemiz Kaymakamı Hüseyin Tekin, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde düzenlenen Kaymakamlar toplantısına katıldı.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Muhtar toplantılarının ardından Kaymakamlarla da buluştu.İlçemiz Kaymakamı Hüseyin Tekin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde düzenlenen Kaymakamlar toplantısında yer aldı.

Yeni Tip Ehliyetler" Fotoğrafçıları Sevindirdi

Yeni Tip Ehliyetler" Fotoğrafçıları Sevindirdi

"Ömür boyu ehliyet" dönemini kapatan Karayolları Trafik Yönetmeliği'ndeki değişiklikle yenilenecek ehliyetlerde kullanılacak biyometrik fotoğraf dolayısıyla fotoğraf stüdyolarında müşteri yoğunluğu yaşanıyor. İlçemizde fotoğrafçılık yapan Fevzi Alpaslan, gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada, İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından istenilen ICAO Standrtlarına uygun vesikalık biyometrik fotoğrafın 50x60 milimetre ebadında, beyaz fonda ve desensiz olması gerektiğini söyledi. 

Kızılay Kan Bağış Aracı İlçemizde Kan Toplayacak

Kızılay Kan Bağış Aracı İlçemizde Kan Toplayacak

Samsun Türk Kızılay Kan Bağış Merkezine bağlı Kızılay mobil kan toplama aracı, 12- 13 Şubat Cuma ve cumartesi günü saat 10.30 ile 17.30 arasında Cumhuriyet Meydanda kan toplayacak.

Tatil Bitti, Ders Başı Başlıyor

Tatil Bitti, Ders Başı Başlıyor

İlköğretim ve Ortaöğretim Okullarında 2. Yarıyıl bugün başlıyor. 22 Ocak Cuma Günü tatile giren öğrencilerimizin 15 günlük tatili sona erdi ve bugün ders başlıyor. İlk Orta ve lise Okullarında 2. Yarıyıl bugün başlıyor.22 Ocak Cuma Günü tatile giren öğrencilerimizin 15 günlük tatili sona erdi ve bugün okullarımızda zil çalmaya başlayacak.

Devlet Hastanesine Çocuk Doktoru Atandı

Devlet Hastanesine Çocuk Doktoru Atandı

Devlet Hastanesine atanan çocuk doktoru göreve başladı.Çocuk sağlığı ve Hastalıkları uzmanı Doktor Cahit Şahin, yaptığı açıklamada, Gümüşhacıköy Devlet Hastanesine atanmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Kanserden Hayatını Kaybeden Astsubay Gümüş’de Defnedildi

Kanserden Hayatını Kaybeden Astsubay Gümüş’de Defnedildi

Ankara'da, yaklaşık yedi aydır tedavi gördüğü kanser hastalığı nedeni ile hayatını kaybeden muharebe Astsubay Erkan Baykal'ın cenazesi, memleketi Gümüşhacıköy ilçesinde toprağa verildi.Evli ve bir çocuk babası Baysal'ın cenazesi, Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA) Hastanesi'nden yakınları tarafından alınarak Gümüşhacıköy'e getirildi.

Belediyeden Don Uyarısı

Belediyeden Don Uyarısı

Gümüşhacıköy Belediyesi, soğuk hava şartlarından dolayı vatandaşları su donmasına karşı uyardı.Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Zehra Özyol, yaptığı açıklamada, oluşabilecek don olayıyla karşı karşıya gelinmemesi amacıyla vatandaşların bazı önlemler alması gerektiğini belirtti.

Belediye Yollara Hız Kesiciler Yerleştiriyor

Belediye Yollara Hız Kesiciler Yerleştiriyor

İlçemiz Belediyesi tarafından beldenin belirli yerlerine hız kesiciler yerleştiriliyor.Araçların hızlı bir şekilde geçmesini engellemek, yayaların ve öğrencilerin yol ve kaldırımlarda güvenli bir şekilde yürümelerini sağlamak amacıyla yerleştirilen kauçuktan imal edilmiş olan kasisler sayesinde sürücüler daha yavaş şekilde yolda ilerliyorlar.

10 yıl da iktidar belediyesinin yapamadığını yaptık

10 yıl da iktidar belediyesinin yapamadığını yaptık

CHP li Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Zehra Özyol, Gümüşhacıköy’e 10 yılda iktidar partisinin yapamadığını biz 2 yılda yaptık dedi. Özyol, saygıdeğer Gümüşhacıköylüler ve sevgili hemşerilerimin çok kıymetli oyları ile 30 Mart 2014 tarihinden itibaren Belediye Başkanı olarak halkıma daima eşit ve adaletli davrandığını söyledi. Özyol, görevi Ak Partili Belediye Başkanından devraldığımda 4 aydır işçinin maaşını 2 aydır da memur maaşı ödenmemişti hatta ve hatta iktidar partisinin Belediye Başkanı olmasına rağmen kendi maaşını bile alamayan ve bu nedenle cenaze aracına ve ramazan ayında verilen yemek parasına bile haciz koyduran Ak Partili eski Belediye Başkanının ve işçilerinin borçlarını ödedik. 

Sayfa oluşturulma süresi: 0.14 saniye
1,324,026 Tekil Ziyaretçi