Türk Bayrağı

Hava Durumu

Gümüşhacıköy

Piyasa Bilgileri


Hoş Geldiniz

Sitemizdeki yazılar, resimler ve haberlerin her hakkı saklıdır.İzinsiz olarak, kaynak gösterilmeden kullanılması yasal sorumluluk getirir!

Ceren Ofset & Matbaa

Amasya'dan Haberler

Smiley face

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Saygıyla Andık

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü Saygıyla Andık

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk vefatının 76. Yıldönümünde çeşitli törenlerle anıldı.

Anma etkinlikleri kapsamında ilk tören saat 09.05’de Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk anıtında yapıldı. Törene İlçemiz Kaymakamı Hüseyin Tekin, Garnizon Komutanı Şükrü Çetinkaya, Belediye Başkanı Zehra Özyol,  ilçe protokolü, Siyasi Parti temsilcileri, gaziler, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

Vergi Rekortmenleri Ödüllerini Aldı

Vergi Rekortmenleri Ödüllerini Aldı

Gümüşhacıköy Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ''Vergi Ödül Töreni'' düzenlendi.

Gelişim Düğün Sarayında gerçekleşen ödül törenine, İlçemiz Kaymakamı Hüseyin Tekin, Garnizon Komutan Şükrü Çetinkaya, CHP Amasya Milletvekili Ramis Topal, Emniyet Amiri Metin Sayılır, Vergi Dairesi Müdürü Harun Yılmaz, Malmüdürü Mehmet Kumbet,  TOBB Konsey Başkanı Yahya Toplu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Can Keleş,Siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile işadamları katıldı.

Başkan Özyol’a Teşekkür

Başkan Özyol’a Teşekkür

Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu Kızak ve Atlı Kızak As Başkanı Günal Genç, Belediye Başkanı Zehra Özyol’u makamında ziyaret ederek belediyenin yaptırdığı at yarış alanı için teşekkürlerini sundu. Amacımız, Gümüşhacıköy’de rahvan at yarışlarını ayağa kaldırmak olduğunu belirten Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu Kızak ve atlı kızak as Başkanı Günal Genç, 4- 5 yıldır Gümüşhacıköy’de at yarışı yapılmıyordu. 

Okul Aile Birliğinden kaymakam Tekin’e Ziyaret

Okul Aile Birliğinden kaymakam Tekin’e Ziyaret

Kemalpaşa İlk Okulu Okul Aile Birliği Başkanı ve Okul Müdürü İlçemize atanan kaymakam Hüseyin Tekin’i makamında ziyaret ederek Hayırlı Olsun Dilleklerinde bulundular.

Mehmetçik'ten Kan Bağışı

Mehmetçik'ten Kan Bağışı

Gümüşhacıköy İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı rütbeli personel ve askerler, Kızılay'a kan bağışında bulundu. Mehmetçik, Türk Kızılayı Samsun Şubesi tarafından Cumhuriyet Meydanında kurulan stantlarda kan bağışında bulundu. 

Topal'dan, Kaymakam Tekin'e Ziyaret

Topal'dan, Kaymakam Tekin'e Ziyaret

CHP Amasya Milletvekili Ramis Topal, İlçemiz Kaymakamı Hüseyin Tekin'i makamında ziyaret etti.

Topal, CHP İlçe Başkanı Sefa Kizir, İl Genel Meclisi Üyesi İbrahim Yıldız ve parti yöneticileriyle gerçekleştirdiği ziyarette, İlçemizde göreve başlayan Kaymakam  Tekin'e başarı diledi.

Gümüşhacıköy Belediyesi Aşure Dağıttı

Gümüşhacıköy Belediyesi Aşure Dağıttı

Gümüşhacıköy Belediyesi tarafından muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlara aşure dağıtıldı. 

Cumhuriyet Kültür Merkezinde muharrem ayı nedeniyle yapılan aşure ikramında, Belediye Başkanı Zehra Özyol, Muharrem ayının dayanışma, paylaşma ve muhabbet ayı olduğunu belirtti.

CHP’li Karakaş Gümüşhacıköy Geldi.

CHP’li Karakaş Gümüşhacıköy Geldi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ercan Karakaş, Hamamözü, Gümüşhacıköy ve Merzifon ilçelerinde partililerle bir araya geldi.

Hamamözü'nde CHP İlçe Başkanı Hüseyin Çelik'i ziyaret eden Karakaş, pazarda ziyaretlerde bulundu. Karakaş, daha sonra eski dünya ve olimpiyat şampiyonu güreşçi Hamit Kaplan'ın müzeye çevrilen evini gezdi.

Berberoğlu, “Gümüşhacıköy’ü ziyaret etti”

Berberoğlu, “Gümüşhacıköy’ü ziyaret etti”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Enis Berberoğlu, Gümüşhacıköy’e geldi.

2015 Genel Seçim çalışmaları kapsamında geldiği Amasya’da bir dizi programlara katılan CHP Genel Başkan Yardımcısı Enis Berberoğlu, beraberindeki Amasya Milletvekili Ramis Topal ile birlikte Gümüşhacıköy’e gelerek partililerle görüştü.

Trafik Kontrolleri Artırıldı

Trafik Kontrolleri Artırıldı

İlçemiz Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği Trafik Ekipleri ilçemiz Cumhuriyet Meydanında trafik kontrollerini artırdı. Şehrin çeşitli noktalarında denetimlerini sıklaştıran trafik ekipleri, araçları durdurarak kontroller yapıyor. Bu doğrultuda birçok araç denetimden geçti.

Sigortasız Araçlar Yediemin Otoparkına Araçların kontrollerini yapan bir polis memuru, “Araç kontrollerinde ilk olarak sürücü emniyet kemerini takmış mı buna bakıyoruz? Daha sonra aracı durduruyoruz eğer araçları gündüz vakitlerinde durdurmuşsak evrak istiyoruz. Ehliyet, ruhsat gibi evrakları kontrol ediyoruz.

Hayatımızın Ağır Yükleri

Hayatımızın Ağır Yükleri

Allah tarafından sınanmaya geldik bu dünyaya. Sevgimizi, saygımızı, sabrımızı vs. görmek için. Ne kadar nelere göğüs gerebildiğimizi görmek için. Bunlarla başladık küçük yaşlara. Daha çok küçükken. Çok küçükken. O ağır çantanın sırtımıza yüklenmesi ile. O çantayı taşımak ,o çantanın içindeki bilgileri almak için. 

Sayfa oluşturulma süresi: 0.12 saniye
722,789 Tekil Ziyaretçi