hgs bakiye yükleme vodafone tl yükle Gümüşhacıköy Haber - Haberler
Gümüşhacıköy Haber
Türk Bayrağı

Hava Durumu
Gmhacky
Piyasa Bilgileri
Altın Fiyatları
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Site Bilgisi
Close
Hoş Geldiniz

Sitemizdeki yazılar, resimler ve haberlerin her hakkı saklıdır.İzinsiz olarak, kaynak gösterilmeden kullanılması yasal sorumluluk getirir!

Ceren Ofset & Matbaa
Ak Parti İlçe Başkanı Doluel, Mazbatasını Aldı
sticky
Ak Parti İlçe Başkanı Doluel, Mazbatasını Aldı

AK Parti Gümüşhacıköy İlçe Başkanlığına seçilen Yakup Doluel, mazbatasını aldı. Hafta sonu gerçekleştirilen kongrede ilçe başkanlığına seçilen Doluel, ilçe seçim kurulundan mazbatasını alarak, görevine başladı.

 


Müftü AYRANCI’ya Hoş Geldin Ziyareti
Müftü AYRANCI’ya Hoş Geldin Ziyareti

Gümüşhacıköy İlçe Müftülüğüne atanan Adem Ayrancı’ya ziyaretler devam ediyor. Amasya Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Saatci, İlçemiz Devlet Hastanesi Başhekimi Mümin Sarıkulak, Devlet Hastanesi Mali Hizmetler Müdürü Doğan Baysal, Müftü Ayrancı’ya Hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, yeni görevinde başarılar diledi.


Milletvekili İpek Halk Tipi Kaplıca Çalışmalarını İnceledi
Milletvekili İpek Halk Tipi Kaplıca Çalışmalarını İnceledi

Ak Parti Amasya Milletvekili Haluk İpek, Hamamözü İlçe Belediye Başkanı Bahattin Destebaş ile birlikte ilçedeki Arkutbey Halk Tipi Kaplıca çalışmalarını yerinde inceledi.

Kaplıca çalışmalarını incelemeye Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ünek, İl Genel Meclis Üyesi Ömer Faruk Altunay ve Ak Parti Hamamözü İlçe Başkanı Ahmet Kahriman da katıldı.


SYDV Kömür Dağıtımına Başladı
SYDV Kömür Dağıtımına Başladı

Gümüşhacıköy Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) ihtiyaç sahibi aileler için kömür dağıtımına başladı.

Vakıf Müdürü Fatih Bayram, Gümüşhacıköy SYDV olarak havaların soğuması ile kömür dağıtımına başladıklarını, ilçe merkezinde ve köylerde ikamet eden bin 500 haneye toplamda 2 bin 350 ton kömür dağıtılacağını söyledi.


Kaymakam’a Ziyaretler Devam Ediyor
Kaymakam’a Ziyaretler Devam Ediyor

İlçemiz Kaymakamı Mehmet Çağatay Çakal’a hoş geldin ziyaretleri devam ediyor. Amasya Şeker Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Saatci, İlçemiz Devlet Hastanesi Başhekimi Mümin Sarıkulak, Devlet Hastanesi Mali Hizmetler Müdürü Doğan Baysal, İlçemiz Kaymakamlığına atanarak göreve başlayan Kaymakam Mehmet Çağatay Çakal’a hoş geldin ziyaretinde bulunarak, yeni görevinde başarılar diledi.


Kaymakam Çakal’ın Öğretmenler günü mesajı
Kaymakam Çakal’ın Öğretmenler günü mesajı

İlçemiz Kaymakamı Mehmet Çağatay Çakal, 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle mesaj yayımladı.

Çakal Mesajında; 1928 yılında Ulu Önder Mustafa Kemal  Atatürk’ün Millet Mektepleri Başöğretmenliği unvanını kabul ettiği tarih olan 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Atatürk'ün 100. Doğum yıldönümü olan 1981 yılında, 24 Kasım'ın her yıl Öğretmenler Günü olarak kutlanması kararlaştırılmıştır. Bu yıl Öğretmenler Günü nün 36. yılını kutlamaktayız.


Gültekin’in Öğretmenler Günü Mesajı
Gültekin’in Öğretmenler Günü Mesajı

İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle mesaj yayımladı. 

Gültekin mesajında, "Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 24 Kasım 1928 tarihinde Millet Mektepleri Başöğretmeni olarak eğitim liderimiz olarak kabul edildiği günün, 24 Kasım 1981 tarihinden itibaren, Öğretmenler Günü olarak kutlanışının  36. yıldönümünde, Eğitim  Ordusunun özverili mensupları değerli öğretmenlerimizi sevgiyle saygıyla selamlıyorum.


DESTEBAŞ; Hamamözü İçin Elimizden Gayreti Gösteriyoruz
DESTEBAŞ; Hamamözü İçin Elimizden Gayreti Gösteriyoruz

Hamamözü İlçesinde elektrik kablolarının yer altına alınması ile ilgili çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Yapılan çalışmaları ile ilgili Yedaş yetkileri ile sahada incelemelerde bulunan Hamamözü  Belediye Başkanı Bahattin Destebaş; 


AK Parti İlçe Başkanından Kaymakama Ziyaret
AK Parti İlçe Başkanından Kaymakama Ziyaret

Gümüşhacıköy AK Parti İlçe Başkanı Yakup Doluel, Kaymakam Mehmet Çağatay Çakal'a 'Hayırlı olsun' ziyaretinde bulundu. Doluel, ziyarette yaptığı konuşmada,  AK Parti'nin her vatandaşa aynı hizmeti götürmeyi ilke edindiğini belirterek, Gümüşhacıköy'de de aynı anlayış ile hizmet verdiklerini ifade etti.


POÇANOĞLU'ndan DESTEBAŞ'a Ziyaret
Genel

Hamamözü İlçesine yeni atanan ve geçtiğimiz hafta göreve başlayan Kaymakam V. Ahmet Salih Poçanoğlu, Hamamözü Belediye Başkanı Bahattin Destebaş‘a iade-i ziyarette bulundu.

İlçeye yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında istişarede bulunan Kaymakam V. Ahmet Salih Poçanoğlu ve Belediye Başkanı Bahattin Destebaş, ilçede iki kurumun ortaklaşa yapabileceği konular hakkında görüştü.


"Soba Zehirlenmesi" Uyarısı
"Soba Zehirlenmesi" Uyarısı

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mümin Sarıkulak, soba zehirlenmeleriyle ilgili uyarılarda bulundu. Sarıkulak, yaptığı açıklamada, bilgisizlik, yanlış kullanım ve ihmal yüzünden soba, şofben, baca zehirlenmeleri hemen her yıl kış aylarında özellikle alçak basınçlı havalarda tehlikeli boyutlara ulaştığını belirtti.