Türk Bayrağı

Hava Durumu

Gümüşhacıköy

Piyasa Bilgileri


Hoş Geldiniz

Sitemizdeki yazılar, resimler ve haberlerin her hakkı saklıdır.İzinsiz olarak, kaynak gösterilmeden kullanılması yasal sorumluluk getirir!

Ceren Ofset & Matbaa

Amasya'dan Haberler

Smiley face

Başkan Özyol Belediye Çalışmalarını İnceledi

Başkan Özyol Belediye Çalışmalarını İnceledi

İlçemiz  Belediye Başkanı Zehra Özyol, belediye tarafından mahallerde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Yapımı devam eden Anadolu Lisesi önündeki parke çalışması ve Şehit Teğmen Ahmet Çıtak İlk Okulu Önünde Kanalizasyon çalışmalarını yerinde inceleyen Özyol, Belediye Fen İşleri Müdürü Cemal Arslan'dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kros Yarışması Yapıldı

Kros Yarışması Yapıldı

Amatör Spor Haftası Kutlamaları kapsamında kros yarışması düzenlendi. Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Genç Erkekler, Genç Kız, Yıldız erkek, Yıldız Kız, kategorilerinde kros müsabakası düzenlendi.

Kaçak sigara ve votka ele geçirildi

Genel

Gümüşhacıköy'de jandarma ekipleri, bir tır içerisinde 500 paket gümrük kaçağı sigara ve 10 kilogram Votka ele geçirdi.

Emniyet, muhtarlarla “Huzur ve Asayiş” toplantısı yaptı

Emniyet, muhtarlarla “Huzur ve Asayiş” toplantısı yaptı

İlçemiz Emniyet Amiri  Metin Sayılır, Mahalle Muhtarları ile bir araya gelerek sorunlarını dinledi. 

Emniyet Müdürlüğü toplantı salonunda muhtarlarla bir araya gelen Sayılır, ilçenin asayiş ve güvenliği için muhtarlarla birlikte çalışmak istediklerini, mahalle sakinlerinin, evlerinin önüne gelen tanımadıkları şahısları araştırmalarını, şüpheli durumda 155 Polis İmdat hattını arayarak ihbarda bulunmalarını istedi.

Dünya Çiftçi Kadınlar Günü

Dünya Çiftçi Kadınlar Günü

İlçemiz Belediye Başkanı Özyol,Dünya Çiftçi Kadınlar Günü nedeniyle tarlada çalışan kadın işçileri ziyaret etti. Özyol,  eşleri ile birlikte geçimlerini tarlada çalışarak sağlayan kadınları ziyaret ederek günlerini kutladı. Ziyarette yaptığı konuşmada, gelişmekte olan birçok ülkede tarımsal iş gücünün en önemli kaynağında kadınların yer aldığını ifade eden Özyol, şunları söyledi.

Diyaliz Hastaları Moral Yemeğinde Buluştu

Diyaliz Hastaları Moral Yemeğinde Buluştu

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Diyaliz Ünitesi, hastanelerinde tedavi gören diyaliz hastalarına moral yemeği verdi. Dedekorkut Parkında  düzenlenen yemeğe İlçemiz Kaymakamı  Hüseyin Tekin,  Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Mümin Sarıkulak, Diyaliz bölümü sorumlu

Camiler ve Din Görevlileri Haftası

Camiler ve Din Görevlileri Haftası

Gümüşhacıköy  ilçesinde, Camiler ve Din Görevlileri Haftası kapsamında "cami ve gençlik" konulu konferans düzenlendi.Düzenlenen programa İl Müftüsü İsmail İpek, Belediye Başkan Vekili Hasan Akdağ, Gümüşhacıköy Müftüsü Hamdi Uzunharman, Kurum Müdürleri, Sivil Toplum Örgütleri ve Siyasi Parti temsilcileri, İlçe Müftüleri, Din görevlileri ve vatandaş katıldı.

Başkan Özyol, İspanya’ya Gitti

Genel

İlçemiz belediye Başkanı Zehra Özyol, Yurt dışı teknik inceleme programı kapsamında İspanya’ya gitti.  

Tarihi Kentler Birliğinin 16-19 Ekim tarihleri arasında “İspanya’nın Sevilla, Granada ve Cordoba” kentlerinde  yapacağı teknik incelemeye katılan başkan Özyol, ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğim dedi. 

Amatör Spor Haftası

Amatör Spor Haftası

Gümüşhacıköy Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikle Amatör Spor Haftası kutlandı.

Kur’an-ı Kerim Meal Yarışması

Kur’an-ı Kerim Meal Yarışması

13-19  Ekim Din Görevlileri Haftası münasebetiyle İlçe genelinde Kur'an Kursu ve Cami öğrencilerinden oluşan ve 16 Ekim Perşembe günü İlçe Müftülüğünde düzenlenen Kur'an-ı Kerim Metin ve Meal Yarışması 3 Kategoride yapıldı.

Gazilerden Kaymakam Tekin’e Ziyaret

Gazilerden Kaymakam Tekin’e Ziyaret

Erzincan Otlukbeli Kaymakamlığından Gümüşhacıköy Kaymakamlığı’na atanan Kaymakam Hüseyin Tekin’e 'hayırlı olsun' ziyaretleri devam ediyor. Gaziler  İlçe Kaymakamı Hüseyin Tekin’i makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarı dileklerinde bulundular.

Sayfa oluşturulma süresi: 0.19 saniye
690,520 Tekil Ziyaretçi