Op. Dr. YAR Gümüşhacıköy’e Veda Etti

İlçemiz Devlet Hastanesinde 3 yıldır görevini başarıyla sürdüren Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güngör görevinden ayrıldı.

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesinde ki görevinden istifa ederek Konya Akşehir’de Özel  bir hastaneyle anlaşan ilçemizde 3 yıldır başarılı çalışmalara ve ameliyatlara imza atan Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güngör Yar’ın ayrılışı Gümüşhacıköylüleri üzdü.

Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güngör Yar yaptığı açıklamada; 3 yıllık süre içerinde Gümüşhacıköy Devlet Hastanesinde elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Çalıştığım süre içerisinde hastane yönetimi başta olmak üzere tüm personelimiz ve hastalarımız dahi bana karşı hep olumlu yaklaşım gösterdiler. Burada çok güzel anılar biriktirdim. Çok güzel dostluklar edindim. Fakat mutlu bir şekilde de ayrılıyorum. Bu ilçede olduğum süre içerisinde hiçbir olumsuz anım yok. Hastalarımız dahi her konuda herkes bana yardımcı ve destek oldu. Bende bu destek sayesinde hep en iyiyi yapmak için uğraştım. İnşallah kimseye karşı bir kırıcı davranışım olmamıştır. Eğer bilmeyerek olmuşsa bana hakkını helal etsinler. Benden yana helal olsun. Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi bana çok büyük bir tecrübe kazandırdı. Yöre halkını ve hastanedeki mesai arkadaşlarımı asla unutmayacağım.  Konya Akşehir’de bir kardeşiniz var dedi.”
Devlet Hastanesi Başhekimi Mümin Sarıkulak; görevi süresince yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı  Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güngör Yar’a teşekkür edip yeni görev yerinde başarılar diledi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir