MYO Öğrencilerinden Teknik Gezi

Hasan Duman MYO öğrencilerinden AssisTT A.Ş. Amasya Lokasyonuna Teknik Gezi

Amasya Üniversitesi Gümüşhacıköy Hasan Duman Meslek Yüksek Okulu Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı tarafından “sektörel işbirliği” kapsamında Türk Telekom iştiraki olan AssisTT A.Ş. Amasya lokasyonuna teknik gezi düzenledi.
AssisTT A.Ş.’nin hizmet birimlerinden olan Çağrı Merkezi Hizmetleri alanındaki profesyonel mesleki iş ortamını daha yakından tanımak, çağrı merkezi sisteminin işleyişi hakkında bilgi edinmek ve çağrı merkezinde kullanılan araç ve ekipmanları hakkında bilgi almak amacıyla gerçekleştirilen teknik geziye, Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü Başkanı Öğr. Gör. Oğuz Köprücü, Öğr. Gör. Engin Aydın ve Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı öğrencileri katıldı.
Teknik gezide AssisTT A.Ş.  Amasya lokasyonu Grup Yöneticisi Egemen Güldü, İdari İşler Lokasyon Uzmanı Hamdi Kağan Aydemir ve İnsan Kaynakları Uzmanı Salih Dülger tarafından karşılanan öğrencilere kısa bir bilgilendirme yapılıktan sonra, çağrıların alındığı alan, öğrenciler tarafından gezildi ve öğrencilere mesleğin çalışma alanı uygulamalı olarak gösterildi. Daha sonra eğitim salonunda AssisTT A.Ş.  Amasya lokasyonu İl Grup Yöneticisi Egemen Güldü tarafından öğrencilere çağrı merkezi sektörünün geleceği, çağrı merkezinde en çok kullanılan terimler, hesaplamalar, performans ölçümleri hakkında bilgi verildi. Çağrı merkezinin işleyişi, teknik konular, işe alma ve çalışma koşulları hakkında detaylı olarak bilgilenen öğrenciler, sorularına bizzat sektörün içinde olan çalışan ve yöneticilerden bilgi alma fırsatı buldu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir