Müşteriler Taksiye Ela Bebek İçin Bindi

İlçemiz taksicilik yapan Duran Koçak, sosyal medya üzerinde Cuma gününki tüm gelirini SMA hastası Ela Beyazgül için başlatılan çiçek kampanyasına bağışlayacağını duyurdu.

            Taksisine Cuma Gününki gelirinin SMA tip 1 Hastası Ela Beyazgül için başlatılan yardım kampanyasına bağışlanacaktır afişi asan Koçak, bunun için de taksisine bağış kutusu koydu.

            Duran Koçak gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada, ilçemizin evlatları olan Ece ve Hüseyin Beyazgül’ün 6 aylık bebekleri Ela’nın SMA tip1 hastası olduğunu öğrendim. Başlattıkları yardım kampanyasına destek olabilmek için işlerimizin yoğun olduğu Cuma gününki gelirimin tamamını bağışlama kararı aldım. Taksimin ön camına ve arka koltuklara afiş yaptırarak astım. Binen müşterilerimiz hem taksi ücretlerini hemde gönüllerinden ne koparsa kumbara atıyorlar. Günün sonunda biriken parayı başlatılan yardım kampanyasındaki hesap numarasına yollayacağım.  

            Taksi müşterisi Cemal Karabek ise taksiye bindiğimde asılı olan afişi gördüğünü belirterek, böyle bir yardıma destek olmak istedik. Duyarlılığından dolayı Duran Koçak abimize teşekkür ederim. İnşallah gereken para toplanır ve Ela bebek sağlığına kavuşur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir