KILIÇ; 19 Mayıs Bayramını Kutladı

Gümüşhacıköy İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Necmi Kılıç 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutladı.

 Kılıç yaptığı açıklamada, İlçemizde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı bu yıl korona virüs tedbirleri dolayısıyla sosyal mesafe kurallarına uygun kutlanacak. Resmi kutlama programı 19 Mayıs Salı günü saat 10.00’da Atatürk anıtına çelenk sunumu ile yapılacak. Covid-19 önlemleri kapsamında kutlamalarını evde yapacak vatandaşlar, balkon ve pencerelerini Türk Bayraklarıyla süsleyip Milli Mücadelemizin 101. Yılına katkı sağlayacaklardır.


Binlerce şehit vererek, sıkıntı ve yokluklar içinde kurulan Türkiye Cumhuriyeti Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından gençlere emanet edilmiştir. Okuyan, düşünen, sorgulayan; sporu, sanatı ve bilimi yaşam tarzı haline dönüştüren bir gençliğin, sağlam bir irade ve sarsılmaz inançla bu emanete sahip çıkacağına inancımız tamdır.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle yâd ediyor, sevgili gençlerimizin ve tüm milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftasını yürekten kutluyorum.
Ne mutlu Türk’üm diyene!!!!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir